У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6289/6293 Харків-Пас. — Краматорськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6289/6293 сполученням Харків-Пас. - Краматорськ відправляється зі станції Харків-Пас. о 10.13 і прибуває на станцію Краматорськ о 15.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 38 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Панютине, Близнюки, Пригоже, Чайчин Міст, Гусарівка, Прелеснянський, Прилужний-3, Слов'янськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 10.13
Мерефа 10.40 2 хв  10.42 27 хв 
Лихачове 11.32 1 хв  11.33 1 г  19 хв 
Краснопавлівка 11.56 1 хв  11.57 1 г  43 хв 
Панютине 12.19 1 хв  12.20 2 г  6 хв 
Лозова 12.30 2 хв  12.32 2 г  17 хв 
934 Км 12.45 1 хв  12.46 2 г  32 хв 
Рудаєве 12.50 1 хв  12.51 2 г  37 хв 
Близнюки 12.55 1 хв  12.56 2 г  42 хв 
950 Км 13.00 1 хв  13.01 2 г  47 хв 
Бурбулатове 13.05 1 хв  13.06 2 г  52 хв 
Дубове 13.11 1 хв  13.12 2 г  58 хв 
Пригоже 13.17 1 хв  13.18 3 г  4 хв 
Гаврилівка 13.25 1 хв  13.26 3 г  12 хв 
Григорівка 13.32 1 хв  13.33 3 г  19 хв 
Язикове 13.41 1 хв  13.42 3 г  28 хв 
Чайчин Міст 13.47 1 хв  13.48 3 г  34 хв 
Барвенкове 13.53 1 хв  13.54 3 г  40 хв 
Надеждівка 13.57 1 хв  13.58 3 г  44 хв 
Дерезівка 14.01 1 хв  14.02 3 г  48 хв 
Гусарівка 14.05 1 хв  14.06 3 г  52 хв 
Некременко 14.10 1 хв  14.11 3 г  57 хв 
Торецький 14.15 1 хв  14.16 4 г  2 хв 
Бантишеве 14.20 1 хв  14.21 4 г  7 хв 
Прелеснянський 14.24 1 хв  14.25 4 г  11 хв 
Знам'янський 14.28 1 хв  14.29 4 г  15 хв 
Черкаський 14.32 1 хв  14.33 4 г  19 хв 
Шидловська 14.36 1 хв  14.37 4 г  23 хв 
Прилужний-3 14.39 1 хв  14.40 4 г  26 хв 
Прилужний-2 14.42 1 хв  14.43 4 г  29 хв 
Прилужний-1 14.45 1 хв  14.46 4 г  32 хв 
1032 Км 14.48 1 хв  14.49 4 г  35 хв 
Слов'янськ 14.53 5 хв  14.58 4 г  40 хв 
Радгосп 15.00 1 хв  15.01 4 г  47 хв 
Герасимівка 15.03 1 хв  15.04 4 г  50 хв 
Ясногірка 15.06 1 хв  15.07 4 г  53 хв 
Шпичкине 15.12 1 хв  15.13 4 г  59 хв 
Завод імені Леніна 15.15 1 хв  15.16 5 г  2 хв 
Ворота КМЗ 15.18 1 хв  15.19 5 г  5 хв 
Краматорськ 15.23 5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6289/6293 Харків-Пас. — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31