У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6289-6293 Харків-Пас. — Краматорськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6289-6293 сполученням Харків-Пас. - Краматорськ відправляється зі станції Харків-Пас. о 10.13 і прибуває на станцію Краматорськ о 15.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мерефа, Лихачове, Краснопавлівка, Панютине, Лозова, Близнюки, Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов'янськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

14,15,16/04 відправлення Х-Пас 10.09хв, слідує ДР. 13/04 відправл.о 09.30хв,слід.ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 10.13
Мерефа 10.40 2 хв  10.42 27 хв 
Лихачове 11.32 1 хв  11.33 1 г  19 хв 
Краснопавлівка 11.56 1 хв  11.57 1 г  43 хв 
Панютине 12.19 1 хв  12.20 2 г  6 хв 
Лозова 12.30 2 хв  12.32 2 г  17 хв 
Близнюки 12.55 1 хв  12.56 2 г  42 хв 
Дубове 13.11 1 хв  13.12 2 г  58 хв 
Гаврилівка 13.25 1 хв  13.26 3 г  12 хв 
Язикове 13.41 1 хв  13.42 3 г  28 хв 
Барвенкове 13.53 1 хв  13.54 3 г  40 хв 
Гусарівка 14.05 1 хв  14.06 3 г  52 хв 
Бантишеве 14.20 1 хв  14.21 4 г  7 хв 
Шидловська 14.36 1 хв  14.37 4 г  23 хв 
Слов'янськ 14.56 4 хв  15.00 4 г  43 хв 
Шпичкине 15.14 1 хв  15.15 5 г  1 хв 
Краматорськ 15.25 5 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6289-6293 Харків-Пас. — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031