У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6289-6293 Харків-Пас. — Краматорськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6289-6293 сполученням Харків-Пас. - Краматорськ відправляється зі станції Харків-Пас. о 10.13 і прибуває на станцію Краматорськ о 15.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мерефа, Лихачове, Краснопавлівка, Панютине, Лозова, Близнюки, Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов'янськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 10.13
Мерефа 10.40 2 хв  10.42 27 хв 
Лихачове 11.32 1 хв  11.33 1 г  19 хв 
Краснопавлівка 11.56 1 хв  11.57 1 г  43 хв 
Панютине 12.19 1 хв  12.20 2 г  6 хв 
Лозова 12.30 2 хв  12.32 2 г  17 хв 
Близнюки 12.55 1 хв  12.56 2 г  42 хв 
Дубове 13.11 1 хв  13.12 2 г  58 хв 
Гаврилівка 13.25 1 хв  13.26 3 г  12 хв 
Язикове 13.41 1 хв  13.42 3 г  28 хв 
Барвенкове 13.53 1 хв  13.54 3 г  40 хв 
Гусарівка 14.05 1 хв  14.06 3 г  52 хв 
Бантишеве 14.20 1 хв  14.21 4 г  7 хв 
Шидловська 14.36 1 хв  14.37 4 г  23 хв 
Слов'янськ 14.56 4 хв  15.00 4 г  43 хв 
Шпичкине 15.14 1 хв  15.15 5 г  1 хв 
Краматорськ 15.25 5 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6289-6293 Харків-Пас. — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031