У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6289-6293 Харків-Пас. — Краматорськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6289-6293 сполученням Харків-Пас. - Краматорськ відправляється зі станції Харків-Пас. о 10.13 і прибуває на станцію Краматорськ о 15.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мерефа, Лихачове, Краснопавлівка, Панютине, Лозова, Близнюки, Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов'янськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 10.13
Мерефа 10.40 2 хв  10.42 27 хв 
Лихачове 11.32 1 хв  11.33 1 г  19 хв 
Краснопавлівка 11.56 1 хв  11.57 1 г  43 хв 
Панютине 12.19 1 хв  12.20 2 г  6 хв 
Лозова 12.30 2 хв  12.32 2 г  17 хв 
Близнюки 12.55 1 хв  12.56 2 г  42 хв 
Дубове 13.11 1 хв  13.12 2 г  58 хв 
Гаврилівка 13.25 1 хв  13.26 3 г  12 хв 
Язикове 13.41 1 хв  13.42 3 г  28 хв 
Барвенкове 13.53 1 хв  13.54 3 г  40 хв 
Гусарівка 14.05 1 хв  14.06 3 г  52 хв 
Бантишеве 14.20 1 хв  14.21 4 г  7 хв 
Шидловська 14.36 1 хв  14.37 4 г  23 хв 
Слов'янськ 14.56 4 хв  15.00 4 г  43 хв 
Шпичкине 15.14 1 хв  15.15 5 г  1 хв 
Краматорськ 15.25 5 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6289-6293 Харків-Пас. — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728