У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6290-6292 Краматорськ — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6290-6292 сполученням Краматорськ - Харків-Пас. відправляється зі станції Краматорськ о 16.09 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 21.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шпичкине, Слов'янськ, Шидловська, Бантишеве, Гусарівка, Барвенкове, Язикове, Гаврилівка, Дубове, Близнюки, Лозова, Краснопавлівка, Лихачове, Мерефа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краматорськ 16.09
Шпичкине 16.15 1 хв  16.16 6 хв 
Слов'янськ 16.26 8 хв  16.34 17 хв 
Шидловська 16.46 21 хв  17.07 37 хв 
Бантишеве 17.17 2 хв  17.19 1 г  8 хв 
Гусарівка 17.29 2 хв  17.31 1 г  20 хв 
Барвенкове 17.41 2 хв  17.43 1 г  32 хв 
Язикове 17.54 2 хв  17.56 1 г  45 хв 
Гаврилівка 18.09 2 хв  18.11 2 г 
Дубове 18.21 2 хв  18.23 2 г  12 хв 
Близнюки 18.35 1 хв  18.36 2 г  26 хв 
Лозова 18.55 2 хв  18.57 2 г  46 хв 
Краснопавлівка 19.25 1 хв  19.26 3 г  16 хв 
Лихачове 19.48 2 хв  19.50 3 г  39 хв 
Мерефа 20.39 1 хв  20.40 4 г  30 хв 
Харків-Пас. 21.12 5 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6290-6292 Краматорськ — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031