У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6291 Огульці — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6291 сполученням Огульці - Полтава-Південна відправляється зі станції Огульці о 04.59 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 07.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рогівка, Ков'яги, Садки, Панасівка, Коломак, Скороходове, Сторожовий, Божкове, Парасковіївка, Свинківка, Вакуленці, Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 04.59
Хворостове 05.04 1 хв  05.05 5 хв 
Рогівка 05.08 1 хв  05.09 9 хв 
Баранівка 05.13 1 хв  05.14 14 хв 
Ков'яги 05.19 1 хв  05.20 20 хв 
Мар'їне 05.26 1 хв  05.27 27 хв 
Садки 05.31 1 хв  05.32 32 хв 
Водяна 05.37 1 хв  05.38 38 хв 
Панасівка 05.47 1 хв  05.48 48 хв 
80 Км 05.52 1 хв  05.53 53 хв 
Коломак 05.57 1 хв  05.57 58 хв 
Іскрівка 06.03 1 хв  06.04 1 г  4 хв 
Скороходове 06.13 1 хв  06.14 1 г  14 хв 
Кочубеївка 06.22 1 хв  06.23 1 г  23 хв 
Сторожовий 06.32 1 хв  06.33 1 г  33 хв 
Зелена 06.37 1 хв  06.38 1 г  38 хв 
Божкове 06.43 1 хв  06.44 1 г  44 хв 
Приміська 06.47 1 хв  06.48 1 г  48 хв 
Парасковіївка 06.51 1 хв  06.52 1 г  52 хв 
Ковалівка 06.56 1 хв  06.57 1 г  57 хв 
Свинківка 06.59 1 хв  07.00 2 г 
Лісові Поляни 07.02 1 хв  07.03 2 г  3 хв 
Вакуленці 07.07 1 хв  07.08 2 г  8 хв 
Дублянщина 07.11 1 хв  07.12 2 г  12 хв 
Східний 07.15 1 хв  07.16 2 г  16 хв 
Полтава-Південна 07.21 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6291 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031