У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6291 Погребище-1 — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6291 сполученням Погребище-1 - Козятин-1 відправляється зі станції Погребище-1 о 04.21 і прибуває на станцію Козятин-1 о 06.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ржевуська, Рось, Староустенці, Зарудинці, Чернячий Хутір, Дерганівка, Роставиця, Садовий, Махаринці, Плановий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Погребище-1 04.21
Ржевуська 04.35 1 хв  04.36 14 хв 
Рось 04.48 1 хв  04.49 27 хв 
Староустенці 05.03 1 хв  05.04 42 хв 
Зарудинці 05.21 1 хв  05.22 1 г 
Чернячий Хутір 05.39 1 хв  05.40 1 г  18 хв 
Дерганівка 05.47 1 хв  05.48 1 г  26 хв 
Роставиця 05.57 1 хв  05.58 1 г  36 хв 
Садовий 06.06 1 хв  06.07 1 г  45 хв 
Махаринці 06.13 1 хв  06.14 1 г  52 хв 
Плановий 06.18 1 хв  06.19 1 г  57 хв 
Козятин-1 06.33 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6291 Погребище-1 — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30