У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6292/6522 Іловайськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6292/6522 сполученням Іловайськ - Дебальцеве відправляється зі станції Іловайськ о 05.25 і прибуває на станцію Дебальцеве о 09.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 78 Км, 68 Км, Сороче, Постникове, 33 Км, Розсипна, Кумшацький, Рідкодуб, Майданчик 2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 05.25
Німчине 05.39 1 хв  05.40 14 хв 
78 Км 05.42 1 хв  05.43 17 хв 
71 Км 05.50 1 хв  05.51 25 хв 
68 Км 05.54 1 хв  05.55 29 хв 
Орлова Слобода 06.09 1 хв  06.10 44 хв 
Сороче 06.22 1 хв  06.23 57 хв 
Сердите 06.34 1 хв  06.35 1 г  9 хв 
Постникове 06.58 1 хв  06.59 1 г  33 хв 
Торез 07.20 15 хв  07.35 1 г  55 хв 
33 Км 07.39 1 хв  07.40 2 г  14 хв 
Пелагіївський 07.53 5 хв  07.58 2 г  28 хв 
Розсипна 08.14 4 хв  08.18 2 г  49 хв 
20 Км 08.23 1 хв  08.24 2 г  58 хв 
Кумшацький 08.37 1 хв  08.38 3 г  12 хв 
Нікішене 08.43 1 хв  08.44 3 г  18 хв 
Рідкодуб 08.55 1 хв  08.56 3 г  30 хв 
Чорнухине 09.13 1 хв  09.14 3 г  48 хв 
Майданчик 2 09.19 1 хв  09.20 3 г  54 хв 
Майданчик 1 09.25 1 хв  09.26 4 г 
Дебальцеве 09.40 4 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6292/6522 Іловайськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829