У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6292/6522 Іловайськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6292/6522 сполученням Іловайськ - Дебальцеве відправляється зі станції Іловайськ о 05.25 і прибуває на станцію Дебальцеве о 09.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 78 Км, 68 Км, Сороче, Постникове, 33 Км, Розсипна, Кумшацький, Рідкодуб, Майданчик 2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 05.25
Німчине 05.39 1 хв  05.40 14 хв 
78 Км 05.42 1 хв  05.43 17 хв 
71 Км 05.50 1 хв  05.51 25 хв 
68 Км 05.54 1 хв  05.55 29 хв 
Орлова Слобода 06.09 1 хв  06.10 44 хв 
Сороче 06.22 1 хв  06.23 57 хв 
Сердите 06.34 1 хв  06.35 1 г  9 хв 
Постникове 06.58 1 хв  06.59 1 г  33 хв 
Торез 07.20 15 хв  07.35 1 г  55 хв 
33 Км 07.39 1 хв  07.40 2 г  14 хв 
Пелагіївський 07.53 5 хв  07.58 2 г  28 хв 
Розсипна 08.14 4 хв  08.18 2 г  49 хв 
20 Км 08.23 1 хв  08.24 2 г  58 хв 
Кумшацький 08.37 1 хв  08.38 3 г  12 хв 
Нікішене 08.43 1 хв  08.44 3 г  18 хв 
Рідкодуб 08.55 1 хв  08.56 3 г  30 хв 
Чорнухине 09.13 1 хв  09.14 3 г  48 хв 
Майданчик 2 09.19 1 хв  09.20 3 г  54 хв 
Майданчик 1 09.25 1 хв  09.26 4 г 
Дебальцеве 09.40 4 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6292/6522 Іловайськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031