У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6292 Козятин-1 — Погребище-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6292 сполученням Козятин-1 - Погребище-1 відправляється зі станції Козятин-1 о 09.40 і прибуває на станцію Погребище-1 о 11.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Плановий, Махаринці, Садовий, Роставиця, Дерганівка, Чернячий Хутір, Зарудинці, Староустенці, Рось, Ржевуська.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 09.40
Плановий 09.55 1 хв  09.56 15 хв 
Махаринці 10.00 1 хв  10.01 20 хв 
Садовий 10.07 1 хв  10.08 27 хв 
Роставиця 10.16 1 хв  10.17 36 хв 
Дерганівка 10.26 1 хв  10.27 46 хв 
Чернячий Хутір 10.34 1 хв  10.35 54 хв 
Зарудинці 10.50 1 хв  10.51 1 г  10 хв 
Староустенці 11.07 1 хв  11.08 1 г  27 хв 
Рось 11.18 1 хв  11.19 1 г  38 хв 
Ржевуська 11.31 1 хв  11.32 1 г  51 хв 
Погребище-1 11.46 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6292 Козятин-1 — Погребище-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції