У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6292-6293 Козятин-1 — Жашків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків відправляється зі станції Козятин-1 о 09.40 і прибуває на станцію Жашків о 14.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Махаринці, Роставиця, Чернячий Хутір, Староустенці, Ржевуська, Розкопане, Наказний Пост, Слобідський Пост, Денгофівка, Горошків.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 09.40
Плановий 09.55 1 хв  09.56 15 хв 
Махаринці 10.00 1 хв  10.01 20 хв 
Садовий 10.07 1 хв  10.08 27 хв 
Роставиця 10.16 1 хв  10.17 36 хв 
Дерганівка 10.26 1 хв  10.27 46 хв 
Чернячий Хутір 10.34 1 хв  10.35 54 хв 
Зарудинці 10.50 1 хв  10.51 1 г  10 хв 
Староустенці 11.07 1 хв  11.08 1 г  27 хв 
Рось 11.18 1 хв  11.19 1 г  38 хв 
Ржевуська 11.31 1 хв  11.32 1 г  51 хв 
Погребище-1 11.46 2 хв  11.48 2 г  6 хв 
Розкопане 12.03 1 хв  12.04 2 г  23 хв 
Дзюньків 12.10 1 хв  12.11 2 г  30 хв 
Наказний Пост 12.19 1 хв  12.20 2 г  39 хв 
Друцька 12.31 1 хв  12.32 2 г  51 хв 
Слобідський Пост 12.44 1 хв  12.45 3 г  4 хв 
Тетіїв 13.01 1 хв  13.02 3 г  21 хв 
Денгофівка 13.22 1 хв  13.23 3 г  42 хв 
Високе 13.36 1 хв  13.37 3 г  56 хв 
Горошків 13.50 1 хв  13.51 4 г  10 хв 
Кривчунка 14.00 1 хв  14.01 4 г  20 хв 
Жашків 14.16 4 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6292-6293 Козятин-1 — Жашків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829