У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6292-6293 Козятин-1 — Жашків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6292-6293 сполученням Козятин-1 - Жашків відправляється зі станції Козятин-1 о 09.40 і прибуває на станцію Жашків о 14.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Махаринці, Роставиця, Чернячий Хутір, Староустенці, Ржевуська, Розкопане, Наказний Пост, Слобідський Пост, Денгофівка, Горошків.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 09.40
Плановий 09.55 1 хв  09.56 15 хв 
Махаринці 10.00 1 хв  10.01 20 хв 
Садовий 10.07 1 хв  10.08 27 хв 
Роставиця 10.16 1 хв  10.17 36 хв 
Дерганівка 10.26 1 хв  10.27 46 хв 
Чернячий Хутір 10.34 1 хв  10.35 54 хв 
Зарудинці 10.50 1 хв  10.51 1 г  10 хв 
Староустенці 11.07 1 хв  11.08 1 г  27 хв 
Рось 11.18 1 хв  11.19 1 г  38 хв 
Ржевуська 11.31 1 хв  11.32 1 г  51 хв 
Погребище-1 11.46 2 хв  11.48 2 г  6 хв 
Розкопане 12.03 1 хв  12.04 2 г  23 хв 
Дзюньків 12.10 1 хв  12.11 2 г  30 хв 
Наказний Пост 12.19 1 хв  12.20 2 г  39 хв 
Друцька 12.31 1 хв  12.32 2 г  51 хв 
Слобідський Пост 12.44 1 хв  12.45 3 г  4 хв 
Тетіїв 13.01 1 хв  13.02 3 г  21 хв 
Денгофівка 13.22 1 хв  13.23 3 г  42 хв 
Високе 13.36 1 хв  13.37 3 г  56 хв 
Горошків 13.50 1 хв  13.51 4 г  10 хв 
Кривчунка 14.00 1 хв  14.01 4 г  20 хв 
Жашків 14.16 4 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6292-6293 Козятин-1 — Жашків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031