У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6294/6524 Іловайськ — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6294/6524 сполученням Іловайськ - Дебальцеве відправляється зі станції Іловайськ о 16.48 і прибуває на станцію Дебальцеве о 20.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 78 Км, 68 Км, Сороче, Постникове, 33 Км, Розсипна, Кумшацький, Рідкодуб, Майданчик 2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 16.48
Німчине 16.58 1 хв  16.59 10 хв 
78 Км 17.01 1 хв  17.02 13 хв 
71 Км 17.09 1 хв  17.10 21 хв 
68 Км 17.13 1 хв  17.14 25 хв 
Орлова Слобода 17.25 1 хв  17.26 37 хв 
Сороче 17.38 1 хв  17.39 50 хв 
Сердите 17.48 1 хв  17.49 1 г 
Постникове 18.08 1 хв  18.09 1 г  20 хв 
Торез 18.26 15 хв  18.41 1 г  38 хв 
33 Км 18.45 1 хв  18.46 1 г  57 хв 
Пелагіївський 18.58 1 хв  18.59 2 г  10 хв 
Розсипна 19.15 1 хв  19.16 2 г  27 хв 
20 Км 19.21 1 хв  19.22 2 г  33 хв 
Кумшацький 19.35 1 хв  19.36 2 г  47 хв 
Нікішене 19.41 1 хв  19.42 2 г  53 хв 
Рідкодуб 19.53 1 хв  19.54 3 г  5 хв 
Чорнухине 20.11 1 хв  20.12 3 г  23 хв 
Майданчик 2 20.17 1 хв  20.18 3 г  29 хв 
Майданчик 1 20.23 1 хв  20.24 3 г  35 хв 
Дебальцеве 20.38 3 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6294/6524 Іловайськ — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031