У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6294-6295 Жашків — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6294-6295 сполученням Жашків - Козятин-1 відправляється зі станції Жашків о 14.43 і прибуває на станцію Козятин-1 о 19.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Горошків, Денгофівка, Слобідський Пост, Наказний Пост, Розкопане, Ржевуська, Староустенці, Чернячий Хутір, Роставиця, Махаринці.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жашків 14.43
Кривчунка 15.02 1 хв  15.03 19 хв 
Горошків 15.12 1 хв  15.13 29 хв 
Високе 15.22 1 хв  15.23 39 хв 
Денгофівка 15.37 1 хв  15.38 54 хв 
Тетіїв 15.52 1 хв  15.53 1 г  9 хв 
Слобідський Пост 16.03 1 хв  16.04 1 г  20 хв 
Друцька 16.19 1 хв  16.20 1 г  36 хв 
Наказний Пост 16.36 1 хв  16.37 1 г  53 хв 
Дзюньків 16.45 1 хв  16.46 2 г  2 хв 
Розкопане 16.52 1 хв  16.53 2 г  9 хв 
Погребище-1 17.09 2 хв  17.11 2 г  26 хв 
Ржевуська 17.25 1 хв  17.26 2 г  42 хв 
Рось 17.39 1 хв  17.40 2 г  56 хв 
Староустенці 17.54 1 хв  17.55 3 г  11 хв 
Зарудинці 18.09 2 хв  18.11 3 г  26 хв 
Чернячий Хутір 18.25 1 хв  18.26 3 г  42 хв 
Дерганівка 18.33 1 хв  18.34 3 г  50 хв 
Роставиця 18.44 1 хв  18.45 4 г  1 хв 
Садовий 18.54 1 хв  18.55 4 г  11 хв 
Махаринці 19.02 1 хв  19.03 4 г  19 хв 
Плановий 19.07 1 хв  19.08 4 г  24 хв 
Козятин-1 19.22 4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6294-6295 Жашків — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031