У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6295 Погребище-1 — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6295 сполученням Погребище-1 - Козятин-1 відправляється зі станції Погребище-1 о 17.11 і прибуває на станцію Козятин-1 о 19.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ржевуська, Рось, Староустенці, Зарудинці, Чернячий Хутір, Дерганівка, Роставиця, Садовий, Махаринці, Плановий.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Погребище-1 17.11
Ржевуська 17.25 1 хв  17.26 14 хв 
Рось 17.39 1 хв  17.40 28 хв 
Староустенці 17.54 1 хв  17.55 43 хв 
Зарудинці 18.09 2 хв  18.11 58 хв 
Чернячий Хутір 18.25 1 хв  18.26 1 г  14 хв 
Дерганівка 18.33 1 хв  18.34 1 г  22 хв 
Роставиця 18.44 1 хв  18.45 1 г  33 хв 
Садовий 18.54 1 хв  18.55 1 г  43 хв 
Махаринці 19.02 1 хв  19.03 1 г  51 хв 
Плановий 19.07 1 хв  19.08 1 г  56 хв 
Козятин-1 19.22 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6295 Погребище-1 — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031