У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6296 Козятин-1 — Погребище-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6296 сполученням Козятин-1 - Погребище-1 відправляється зі станції Козятин-1 о 20.52 і прибуває на станцію Погребище-1 о 23.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Плановий, Махаринці, Садовий, Роставиця, Дерганівка, Чернячий Хутір, Зарудинці, Староустенці, Рось, Ржевуська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 20.52
Плановий 21.07 1 хв  21.08 15 хв 
Махаринці 21.12 1 хв  21.13 20 хв 
Садовий 21.19 1 хв  21.20 27 хв 
Роставиця 21.28 1 хв  21.29 36 хв 
Дерганівка 21.38 1 хв  21.39 46 хв 
Чернячий Хутір 21.46 1 хв  21.47 54 хв 
Зарудинці 22.04 1 хв  22.05 1 г  12 хв 
Староустенці 22.21 1 хв  22.22 1 г  29 хв 
Рось 22.32 1 хв  22.33 1 г  40 хв 
Ржевуська 22.45 2 хв  22.47 1 г  53 хв 
Погребище-1 23.03 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6296 Козятин-1 — Погребище-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031