У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6297 Христинівка — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6297 сполученням Христинівка - Козятин-1 відправляється зі станції Христинівка о 06.12 і прибуває на станцію Козятин-1 о 14.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Севаст'янівка, Підвисоке, Оратів, Богданівка, Андрушівка, Ржевуська, Зарудинці, Дерганівка, Садовий, Плановий.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Христинівка 06.12
Шукаєве 06.28 1 хв  06.29 16 хв 
Севаст'янівка 07.03 1 хв  07.04 51 хв 
Монастирище 08.00 1 хв  08.01 1 г  48 хв 
Підвисоке 08.50 1 хв  08.51 2 г  38 хв 
Фронтівка 09.09 1 хв  09.10 2 г  57 хв 
Оратів 10.17 1 хв  10.18 4 г  5 хв 
Липовець 11.26 1 хв  11.27 5 г  14 хв 
Богданівка 11.56 1 хв  11.57 5 г  44 хв 
84 Км 12.17 1 хв  12.18 6 г  5 хв 
Андрушівка 12.36 1 хв  12.37 6 г  24 хв 
Погребище-1 12.57 1 хв  12.58 6 г  45 хв 
Ржевуська 13.08 1 хв  13.09 6 г  56 хв 
Рось 13.19 1 хв  13.20 7 г  7 хв 
Зарудинці 13.39 1 хв  13.40 7 г  27 хв 
Чернячий Хутір 13.54 1 хв  13.55 7 г  42 хв 
Дерганівка 14.00 1 хв  14.01 7 г  48 хв 
Роставиця 14.09 1 хв  14.10 7 г  57 хв 
Садовий 14.17 1 хв  14.18 8 г  5 хв 
Махаринці 14.24 1 хв  14.25 8 г  12 хв 
Плановий 14.28 1 хв  14.29 8 г  16 хв 
Козятин-1 14.40 8 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6297 Христинівка — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031