У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6298 Козятин-1 — Христинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6298 сполученням Козятин-1 - Христинівка відправляється зі станції Козятин-1 о 14.49 і прибуває на станцію Христинівка о 23.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Махаринці, Роставиця, Чернячий Хутір, Рось, Погребище-1, 84 Км, Липовець, Фронтівка, Монастирище, Шукаєве.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 14.49
Плановий 14.59 1 хв  15.00 10 хв 
Махаринці 15.04 1 хв  15.05 15 хв 
Садовий 15.10 1 хв  15.11 21 хв 
Роставиця 15.18 1 хв  15.19 29 хв 
Дерганівка 15.26 1 хв  15.27 37 хв 
Чернячий Хутір 15.33 1 хв  15.34 44 хв 
Зарудинці 15.44 1 хв  15.45 55 хв 
Рось 16.04 1 хв  16.05 1 г  15 хв 
Ржевуська 16.16 1 хв  16.17 1 г  27 хв 
Погребище-1 16.27 1 хв  16.28 1 г  38 хв 
Андрушівка 16.48 1 хв  16.49 1 г  59 хв 
84 Км 17.07 1 хв  17.08 2 г  18 хв 
Богданівка 17.28 1 хв  17.29 2 г  39 хв 
Липовець 17.58 1 хв  17.59 3 г  9 хв 
Оратів 19.07 1 хв  19.08 4 г  18 хв 
Фронтівка 20.15 1 хв  20.16 5 г  26 хв 
Підвисоке 20.34 1 хв  20.35 5 г  45 хв 
Монастирище 21.24 1 хв  21.25 6 г  35 хв 
Севаст'янівка 22.21 1 хв  22.22 7 г  32 хв 
Шукаєве 22.56 1 хв  22.57 8 г  7 хв 
Христинівка 23.13 8 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6298 Козятин-1 — Христинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031