У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301 Черкаси — Христинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6301 сполученням Черкаси - Христинівка відправляється зі станції Черкаси о 17.23 і прибуває на станцію Христинівка о 22.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сміла, Цвіткове, Шпола, Стецівка, Звенигородка, Новоселиця, Тальне, Поташ, Яроватка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 17.23
Білозір'я 17.42 1 хв  17.43 19 хв 
Сміла 17.58 1 хв  17.59 35 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.07 8 хв  18.15 44 хв 
Цвіткове 18.53 8 хв  19.01 1 г  30 хв 
Сигнаївка 19.12 1 хв  19.13 1 г  49 хв 
Шпола 19.25 1 хв  19.26 2 г  2 хв 
Іскрене 19.43 1 хв  19.44 2 г  20 хв 
Стецівка 19.51 1 хв  19.52 2 г  28 хв 
Багачеве 20.04 1 хв  20.05 2 г  41 хв 
Звенигородка 20.14 1 хв  20.15 2 г  51 хв 
Катеринопіль 20.20 1 хв  20.21 2 г  57 хв 
Новоселиця 20.30 1 хв  20.31 3 г  7 хв 
Степна 20.43 1 хв  20.44 3 г  20 хв 
Тальне 20.55 1 хв  20.56 3 г  32 хв 
Шаласька 21.19 1 хв  21.20 3 г  56 хв 
Поташ 21.37 1 хв  21.38 4 г  14 хв 
Подібне 21.48 1 хв  21.49 4 г  25 хв 
Яроватка 21.57 1 хв  21.58 4 г  34 хв 
132 Км 22.03 1 хв  22.04 4 г  40 хв 
Христинівка 22.20 4 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6301 Черкаси — Христинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829