У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301 Черкаси — Христинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6301 сполученням Черкаси - Христинівка відправляється зі станції Черкаси о 17.22 і прибуває на станцію Христинівка о 22.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сміла, Цвіткове, Шпола, Стецівка, Звенигородка, Новоселиця, Тальне, Поташ, Яроватка, Ліщинівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 17.22
Білозір'я 17.42 1 хв  17.43 20 хв 
Сміла 17.57 1 хв  17.58 35 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.07 8 хв  18.15 45 хв 
Цвіткове 18.53 8 хв  19.01 1 г  31 хв 
Сигнаївка 19.15 1 хв  19.16 1 г  53 хв 
Шпола 19.29 1 хв  19.30 2 г  7 хв 
Іскрене 19.49 1 хв  19.50 2 г  27 хв 
Стецівка 19.56 1 хв  19.57 2 г  34 хв 
Багачеве 20.10 1 хв  20.11 2 г  48 хв 
Звенигородка 20.21 1 хв  20.22 2 г  59 хв 
Катеринопіль 20.26 1 хв  20.27 3 г  4 хв 
Новоселиця 20.36 1 хв  20.37 3 г  14 хв 
Степна 20.49 1 хв  20.50 3 г  27 хв 
Тальне 21.02 1 хв  21.03 3 г  40 хв 
Шаласька 21.21 1 хв  21.22 3 г  59 хв 
Поташ 21.39 1 хв  21.40 4 г  17 хв 
Подібне 21.50 1 хв  21.51 4 г  28 хв 
Яроватка 21.59 1 хв  22.00 4 г  37 хв 
132 Км 22.06 1 хв  22.07 4 г  44 хв 
Ліщинівка 22.12 1 хв  22.13 4 г  50 хв 
Христинівка 22.24 5 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6301 Черкаси — Христинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031