У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301 Ковель — Ізов Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6301 сполученням Ковель - Ізов відправляється зі станції Ковель о 05.25 і прибуває на станцію Ізов о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Фасти, Люблинець-Волинський, Ружин, Турійськ, Обенижі, Туропин, Овадне, Володимир-Волинскький, 8 Км Роз'їзд, П'ятидні, Устилуг, 27 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 05.25
Фасти 05.31 1 хв  05.32 6 хв 
Люблинець-Волинський 05.41 3 хв  05.44 16 хв 
Ружин 05.51 1 хв  05.52 26 хв 
Турійськ 06.02 2 хв  06.04 37 хв 
Обенижі 06.11 1 хв  06.12 46 хв 
Туропин 06.18 1 хв  06.19 53 хв 
Овадне 06.29 1 хв  06.30 1 г  4 хв 
Володимир-Волинскький 06.44 18 хв  07.02 1 г  19 хв 
8 Км Роз'їзд 07.09 1 хв  07.10 1 г  44 хв 
П'ятидні 07.19 1 хв  07.20 1 г  54 хв 
Устилуг 07.26 1 хв  07.27 2 г  1 хв 
27 Км 07.34 1 хв  07.35 2 г  9 хв 
Ізов 07.40 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6301 Ковель — Ізов можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції