У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6301 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 04.50 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Стадниця, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Демидівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 04.50
Сигнал 04.56 1 хв  04.57 6 хв 
Кордишівка 05.02 1 хв  05.03 12 хв 
Миколаївка 05.07 1 хв  05.08 17 хв 
Голендри 05.14 1 хв  05.15 24 хв 
Черепашинці 05.20 1 хв  05.21 30 хв 
Гулівці 05.26 1 хв  05.27 36 хв 
Воршиця 05.30 1 хв  05.31 40 хв 
Калинівка-1 05.35 1 хв  05.36 45 хв 
Сальницький 05.41 1 хв  05.42 51 хв 
Сосонка 05.45 1 хв  05.46 55 хв 
Десенка 05.50 1 хв  05.51 1 г 
Стадниця 05.55 1 хв  05.56 1 г  5 хв 
Вінниця-Вантажна 05.58 1 хв  05.59 1 г  8 хв 
Вінниця 06.04 5 хв  06.09 1 г  14 хв 
Порпурівський 06.16 1 хв  06.17 1 г  26 хв 
Тюшки 06.24 1 хв  06.25 1 г  34 хв 
Веселка 06.27 1 хв  06.28 1 г  37 хв 
Яришівка 06.31 1 хв  06.32 1 г  41 хв 
Селищанський 06.36 1 хв  06.37 1 г  46 хв 
Гнівань 06.41 1 хв  06.42 1 г  51 хв 
Могилівка 06.47 1 хв  06.48 1 г  57 хв 
Демидівка 06.52 1 хв  06.53 2 г  2 хв 
Козачівка 06.58 1 хв  06.59 2 г  8 хв 
Браїлів 07.02 1 хв  07.03 2 г  12 хв 
Тартак 07.07 1 хв  07.08 2 г  17 хв 
Жмеринка-Пас. 07.18 2 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6301 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031