У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6301 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 04.50 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 07.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Станиця, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Демидівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 04.50
Сигнал 04.56 1 хв  04.57 6 хв 
Кордишівка 05.02 1 хв  05.03 12 хв 
Миколаївка 05.07 1 хв  05.08 17 хв 
Голендри 05.14 1 хв  05.15 24 хв 
Черепашинці 05.20 1 хв  05.21 30 хв 
Гулівці 05.26 1 хв  05.27 36 хв 
Воршиця 05.30 1 хв  05.31 40 хв 
Калинівка-1 05.35 1 хв  05.36 45 хв 
Сальницький 05.41 1 хв  05.42 51 хв 
Сосонка 05.45 1 хв  05.46 55 хв 
Десенка 05.50 1 хв  05.51 1 г 
Станиця 05.55 1 хв  05.56 1 г  5 хв 
Вінниця-Вантажна 05.58 1 хв  05.59 1 г  8 хв 
Вінниця 06.04 5 хв  06.09 1 г  14 хв 
Порпурівський 06.14 1 хв  06.15 1 г  24 хв 
Тюшки 06.20 1 хв  06.21 1 г  30 хв 
Веселка 06.23 1 хв  06.24 1 г  33 хв 
Яришівка 06.26 1 хв  06.27 1 г  36 хв 
Селищанський 06.31 1 хв  06.32 1 г  41 хв 
Гнівань 06.36 1 хв  06.37 1 г  46 хв 
Могилівка 06.41 1 хв  06.42 1 г  51 хв 
Демидівка 06.45 1 хв  06.46 1 г  55 хв 
Козачівка 06.50 1 хв  06.51 2 г 
Браїлів 06.53 1 хв  06.54 2 г  3 хв 
Тартак 06.57 1 хв  06.58 2 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 07.08 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6301 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728