У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301 Ніжин — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6301 сполученням Ніжин - Чернігів відправляється зі станції Ніжин о 05.28 і прибуває на станцію Чернігів о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мигалівка, Нефар, Липів Ріг, Заячі Сосни, Вертіївка, Дрімайлівка, Вересоч, 144 Км, Ім. Бориса Олійника, Хуторянка, Муравійка, Бакланове, Анисів, Количівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 05.28
Мигалівка 05.34 1 хв  05.35 6 хв 
Нефар 05.39 1 хв  05.40 11 хв 
Липів Ріг 05.44 1 хв  05.45 16 хв 
Заячі Сосни 05.48 1 хв  05.49 20 хв 
Вертіївка 05.55 7 хв  06.02 27 хв 
Дрімайлівка 06.11 1 хв  06.12 43 хв 
Вересоч 06.20 1 хв  06.21 52 хв 
144 Км 06.27 1 хв  06.28 59 хв 
Ім. Бориса Олійника 06.32 2 хв  06.34 1 г  4 хв 
Хуторянка 06.40 1 хв  06.41 1 г  12 хв 
Муравійка 06.46 5 хв  06.51 1 г  18 хв 
Бакланове 06.58 1 хв  06.59 1 г  30 хв 
Анисів 07.04 1 хв  07.05 1 г  36 хв 
Количівка 07.09 1 хв  07.10 1 г  41 хв 
Чернігів 07.20 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6301 Ніжин — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829