У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301-6302 Умань — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6301-6302 сполученням Умань - Черкаси відправляється зі станції Умань о 06.11 і прибуває на станцію Черкаси о 11.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Розсішки, Ліщинівка, Яроватка, Поташ, Тальне, Катеринопіль, Багачеве, Іскрене, Сигнаївка, Ім. Тараса Шевченка, Білозір'я.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Умань 06.11
Паланка-1 06.25 1 хв  06.26 14 хв 
Розсішки 06.31 1 хв  06.32 20 хв 
Христинівка 06.41 8 хв  06.49 30 хв 
Ліщинівка 06.59 1 хв  07.00 48 хв 
132 Км 07.06 1 хв  07.07 55 хв 
Яроватка 07.12 1 хв  07.13 1 г  1 хв 
Подібне 07.21 1 хв  07.22 1 г  10 хв 
Поташ 07.32 1 хв  07.33 1 г  21 хв 
Шаласька 07.49 1 хв  07.50 1 г  38 хв 
Тальне 08.14 1 хв  08.15 2 г  3 хв 
Новоселиця 08.37 1 хв  08.38 2 г  26 хв 
Катеринопіль 08.45 1 хв  08.46 2 г  34 хв 
Звенигородка 08.51 1 хв  08.52 2 г  40 хв 
Багачеве 09.01 1 хв  09.02 2 г  50 хв 
Стецівка 09.13 1 хв  09.14 3 г  2 хв 
Іскрене 09.20 1 хв  09.21 3 г  9 хв 
Шпола 09.36 1 хв  09.37 3 г  25 хв 
Сигнаївка 09.49 1 хв  09.50 3 г  38 хв 
Цвіткове 10.01 8 хв  10.09 3 г  50 хв 
Ім. Тараса Шевченка 10.43 8 хв  10.51 4 г  32 хв 
Сміла 10.59 1 хв  11.00 4 г  48 хв 
Білозір'я 11.13 1 хв  11.14 5 г  2 хв 
Черкаси 11.31 5 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6301-6302 Умань — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції