У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301- Ворожба-Пас. — Бахмач-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6301- сполученням Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас. відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 05.28 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 07.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кошари, Клепали, Степанівка, Грузьке, Дубинка, Дубов'язівка, Калинівка, Залізобетонний, Куколка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 05.28
Бабаківка 05.38 1 хв  05.39 10 хв 
Кошари 05.43 1 хв  05.44 15 хв 
Карпилівка 05.49 1 хв  05.50 21 хв 
Клепали 05.54 1 хв  05.55 26 хв 
Путивль 06.02 1 хв  06.03 34 хв 
Степанівка 06.11 1 хв  06.12 43 хв 
Путійська 06.19 1 хв  06.20 51 хв 
Грузьке 06.24 1 хв  06.25 56 хв 
Зафатівка 06.28 1 хв  06.29 1 г 
Дубинка 06.32 1 хв  06.33 1 г  4 хв 
В'язове 06.37 1 хв  06.38 1 г  9 хв 
Дубов'язівка 06.41 1 хв  06.42 1 г  13 хв 
Джигаївка 06.45 1 хв  06.46 1 г  17 хв 
Калинівка 06.49 1 хв  06.50 1 г  21 хв 
Лобківка 06.53 1 хв  06.54 1 г  25 хв 
Залізобетонний 06.58 1 хв  06.59 1 г  30 хв 
Конотоп 07.04 12 хв  07.16 1 г  36 хв 
Куколка 07.22 1 хв  07.23 1 г  54 хв 
Халимонове 07.31 1 хв  07.32 2 г  3 хв 
Бахмач-Пас. 07.45 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6301- Ворожба-Пас. — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031