У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Бахмач-Пас. — Ворожба-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6302 сполученням Бахмач-Пас. - Ворожба-Пас. відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 08.02 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 10.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Куколка, Залізобетонний, Калинівка, Дубов'язівка, Дубинка, Грузьке, Степанівка, Клепали, Кошари.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 08.02
Халимонове 08.08 1 хв  08.09 6 хв 
Куколка 08.24 1 хв  08.25 22 хв 
Конотоп 08.31 14 хв  08.45 29 хв 
Залізобетонний 08.50 1 хв  08.51 48 хв 
Лобківка 08.55 1 хв  08.56 53 хв 
Калинівка 08.59 1 хв  09.00 57 хв 
Джигаївка 09.04 1 хв  09.05 1 г  2 хв 
Дубов'язівка 09.08 1 хв  09.09 1 г  6 хв 
В'язове 09.11 1 хв  09.12 1 г  9 хв 
Дубинка 09.16 1 хв  09.17 1 г  14 хв 
Зафатівка 09.20 1 хв  09.21 1 г  18 хв 
Грузьке 09.24 1 хв  09.25 1 г  22 хв 
Путійська 09.30 1 хв  09.31 1 г  28 хв 
Степанівка 09.38 1 хв  09.39 1 г  36 хв 
Путивль 09.48 2 хв  09.50 1 г  46 хв 
Клепали 09.56 1 хв  09.57 1 г  54 хв 
Карпилівка 10.01 1 хв  10.02 1 г  59 хв 
Кошари 10.09 1 хв  10.10 2 г  7 хв 
Бабаківка 10.14 1 хв  10.15 2 г  12 хв 
Ворожба-Пас. 10.25 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6302 Бахмач-Пас. — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031