У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Червоноград — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6302 сполученням Червоноград - Ковель відправляється зі станції Червоноград о 03.57 і прибуває на станцію Ковель о 06.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сокаль, Трудолюбівка, Ульвівок, Ромош, Іваничі, Яневичі, Бубнів, Володимир-Волинскький, Овадне, Туропин, Обенижі, Турійськ, Ружин, Люблинець-Волинський, Фасти.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Червоноград 03.57
Сокаль 04.09 1 хв  04.10 12 хв 
Трудолюбівка 04.19 1 хв  04.20 22 хв 
Ульвівок 04.26 1 хв  04.27 29 хв 
Ромош 04.36 1 хв  04.37 39 хв 
Іваничі 04.46 1 хв  04.47 49 хв 
Яневичі 04.57 1 хв  04.58 1 г 
Бубнів 05.05 1 хв  05.06 1 г  8 хв 
Володимир-Волинскький 05.21 1 хв  05.22 1 г  24 хв 
Овадне 05.36 1 хв  05.37 1 г  39 хв 
Туропин 05.47 1 хв  05.48 1 г  50 хв 
Обенижі 05.54 1 хв  05.55 1 г  57 хв 
Турійськ 06.03 6 хв  06.09 2 г  6 хв 
Ружин 06.17 1 хв  06.18 2 г  20 хв 
Люблинець-Волинський 06.25 5 хв  06.30 2 г  28 хв 
Фасти 06.38 1 хв  06.39 2 г  41 хв 
Ковель 06.46 2 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6302 Червоноград — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930