У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Червоноград — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6302 сполученням Червоноград - Ковель відправляється зі станції Червоноград о 03.57 і прибуває на станцію Ковель о 06.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сокаль, Трудолюбівка, Ульвівок, Ромош, Іваничі, Яневичі, Бубнів, Володимир-Волинскький, Овадне, Туропин, Обенижі, Турійськ, Ружин, Люблинець-Волинський, Фасти.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Червоноград 03.57
Сокаль 04.09 1 хв  04.10 12 хв 
Трудолюбівка 04.19 1 хв  04.20 22 хв 
Ульвівок 04.26 1 хв  04.27 29 хв 
Ромош 04.36 1 хв  04.37 39 хв 
Іваничі 04.46 1 хв  04.47 49 хв 
Яневичі 04.57 1 хв  04.58 1 г 
Бубнів 05.05 1 хв  05.06 1 г  8 хв 
Володимир-Волинскький 05.21 1 хв  05.22 1 г  24 хв 
Овадне 05.36 1 хв  05.37 1 г  39 хв 
Туропин 05.47 1 хв  05.48 1 г  50 хв 
Обенижі 05.54 1 хв  05.55 1 г  57 хв 
Турійськ 06.03 6 хв  06.09 2 г  6 хв 
Ружин 06.17 1 хв  06.18 2 г  20 хв 
Люблинець-Волинський 06.25 5 хв  06.30 2 г  28 хв 
Фасти 06.38 1 хв  06.39 2 г  41 хв 
Ковель 06.46 2 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6302 Червоноград — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031