У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6302 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 08.50 і прибуває на станцію Козятин-1 о 11.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Браїлів, Демидівка, Гнівань, Яришівка, Тюшки, Вінниця, Стадниця, Сосонка, Калинівка-1, Гулівці, Голендри, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 08.50
Тартак 09.01 1 хв  09.02 11 хв 
Браїлів 09.07 1 хв  09.08 17 хв 
Козачівка 09.12 1 хв  09.13 22 хв 
Демидівка 09.18 1 хв  09.19 28 хв 
Могилівка 09.23 1 хв  09.24 33 хв 
Гнівань 09.29 1 хв  09.30 39 хв 
Селищанський 09.34 1 хв  09.35 44 хв 
Яришівка 09.40 1 хв  09.41 50 хв 
Веселка 09.44 1 хв  09.45 54 хв 
Тюшки 09.48 1 хв  09.49 58 хв 
Порпурівський 09.54 1 хв  09.55 1 г  4 хв 
Вінниця 10.04 6 хв  10.10 1 г  14 хв 
Вінниця-Вантажна 10.16 1 хв  10.17 1 г  26 хв 
Стадниця 10.20 1 хв  10.21 1 г  30 хв 
Десенка 10.25 1 хв  10.26 1 г  35 хв 
Сосонка 10.32 13 хв  10.45 1 г  42 хв 
Сальницький 10.49 1 хв  10.50 1 г  59 хв 
Калинівка-1 10.55 1 хв  10.56 2 г  5 хв 
Воршиця 11.00 1 хв  11.01 2 г  10 хв 
Гулівці 11.04 1 хв  11.05 2 г  14 хв 
Черепашинці 11.10 1 хв  11.11 2 г  20 хв 
Голендри 11.18 1 хв  11.19 2 г  28 хв 
Миколаївка 11.26 1 хв  11.27 2 г  36 хв 
Кордишівка 11.32 1 хв  11.33 2 г  42 хв 
Сигнал 11.38 1 хв  11.39 2 г  48 хв 
Козятин-1 11.46 2 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6302 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031