У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6302 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 08.50 і прибуває на станцію Козятин-1 о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Браїлів, Демидівка, Гнівань, Яришівка, Тюшки, Вінниця, Стадниця, Сосонка, Калинівка-1, Гулівці, Голендри, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 08.50
Тартак 08.59 1 хв  09.00 9 хв 
Браїлів 09.05 1 хв  09.06 15 хв 
Козачівка 09.09 1 хв  09.10 19 хв 
Демидівка 09.15 1 хв  09.16 25 хв 
Могилівка 09.19 1 хв  09.20 29 хв 
Гнівань 09.24 1 хв  09.25 34 хв 
Селищанський 09.28 1 хв  09.29 38 хв 
Яришівка 09.33 1 хв  09.34 43 хв 
Веселка 09.36 1 хв  09.37 46 хв 
Тюшки 09.40 1 хв  09.41 50 хв 
Порпурівський 09.46 1 хв  09.47 56 хв 
Вінниця 09.52 5 хв  09.57 1 г  2 хв 
Вінниця-Вантажна 10.03 1 хв  10.04 1 г  13 хв 
Стадниця 10.06 1 хв  10.07 1 г  16 хв 
Десенка 10.12 1 хв  10.13 1 г  22 хв 
Сосонка 10.17 1 хв  10.18 1 г  27 хв 
Сальницький 10.21 1 хв  10.22 1 г  31 хв 
Калинівка-1 10.27 1 хв  10.28 1 г  37 хв 
Воршиця 10.32 1 хв  10.33 1 г  42 хв 
Гулівці 10.36 1 хв  10.37 1 г  46 хв 
Черепашинці 10.42 1 хв  10.43 1 г  52 хв 
Голендри 10.49 13 хв  11.02 1 г  59 хв 
Миколаївка 11.07 2 хв  11.09 2 г  17 хв 
Кордишівка 11.14 1 хв  11.15 2 г  24 хв 
Сигнал 11.19 1 хв  11.20 2 г  29 хв 
Козятин-1 11.25 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6302 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31