У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6302 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 04.13 і прибуває на станцію Козятин-1 о 06.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Браїлів, Козачівка, Могилівка, Гнівань, Яришівка, Тюшки, Вінниця, Вінниця-Вантажна, Десенка, Сосонка, Сальницький, Калинівка-1, Воршиця, Гулівці, Голендри, Миколаївка, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 04.13
Браїлів 04.28 2 хв  04.30 15 хв 
Козачівка 04.33 1 хв  04.34 20 хв 
Могилівка 04.42 1 хв  04.43 29 хв 
Гнівань 04.48 1 хв  04.49 35 хв 
Яришівка 04.58 1 хв  04.59 45 хв 
Тюшки 05.05 1 хв  05.06 52 хв 
Вінниця 05.19 6 хв  05.25 1 г  6 хв 
Вінниця-Вантажна 05.31 1 хв  05.32 1 г  18 хв 
Десенка 05.40 1 хв  05.41 1 г  27 хв 
Сосонка 05.46 1 хв  05.47 1 г  33 хв 
Сальницький 05.50 1 хв  05.51 1 г  37 хв 
Калинівка-1 05.56 1 хв  05.57 1 г  43 хв 
Воршиця 06.02 1 хв  06.03 1 г  49 хв 
Гулівці 06.06 1 хв  06.07 1 г  53 хв 
Голендри 06.20 1 хв  06.21 2 г  7 хв 
Миколаївка 06.27 1 хв  06.28 2 г  14 хв 
Кордишівка 06.34 1 хв  06.35 2 г  21 хв 
Козятин-1 06.47 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6302 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції