У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Ковель — Червоноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6303 сполученням Ковель - Червоноград відправляється зі станції Ковель о 13.45 і прибуває на станцію Червоноград о 16.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Фасти, Люблинець-Волинський, Ружин, Турійськ, Обенижі, Туропин, Овадне, Володимир-Волинскький, Бубнів, Яневичі, Іваничі, Ромош, Ульвівок, Трудолюбівка, Сокаль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

12, 13, 14 березня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 13.45
Фасти 13.53 1 хв  13.54 8 хв 
Люблинець-Волинський 14.03 1 хв  14.04 18 хв 
Ружин 14.11 1 хв  14.12 26 хв 
Турійськ 14.21 1 хв  14.22 36 хв 
Обенижі 14.30 1 хв  14.31 45 хв 
Туропин 14.36 1 хв  14.37 51 хв 
Овадне 14.47 1 хв  14.48 1 г  2 хв 
Володимир-Волинскький 15.01 2 хв  15.03 1 г  16 хв 
Бубнів 15.17 1 хв  15.18 1 г  32 хв 
Яневичі 15.26 1 хв  15.27 1 г  41 хв 
Іваничі 15.36 3 хв  15.39 1 г  51 хв 
Ромош 15.46 1 хв  15.47 2 г  1 хв 
Ульвівок 15.55 1 хв  15.56 2 г  10 хв 
Трудолюбівка 16.04 1 хв  16.05 2 г  19 хв 
Сокаль 16.17 2 хв  16.19 2 г  32 хв 
Червоноград 16.30 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6303 Ковель — Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930