У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Ковель — Червоноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6303 сполученням Ковель - Червоноград відправляється зі станції Ковель о 13.45 і прибуває на станцію Червоноград о 16.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Фасти, Люблинець-Волинський, Ружин, Турійськ, Обенижі, Туропин, Овадне, Володимир-Волинскький, Бубнів, Яневичі, Іваничі, Ромош, Ульвівок, Трудолюбівка, Сокаль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-10-29 по 2019-11-19: 01, 03, 05, 07, 09, 11, 13, 15 листопада ходу не буде
з 2019-11-12 по 2019-12-03: 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 листопада ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 13.45
Фасти 13.53 1 хв  13.54 8 хв 
Люблинець-Волинський 14.03 1 хв  14.04 18 хв 
Ружин 14.11 1 хв  14.12 26 хв 
Турійськ 14.21 1 хв  14.22 36 хв 
Обенижі 14.30 1 хв  14.31 45 хв 
Туропин 14.36 1 хв  14.37 51 хв 
Овадне 14.47 1 хв  14.48 1 г  2 хв 
Володимир-Волинскький 15.01 2 хв  15.03 1 г  16 хв 
Бубнів 15.17 1 хв  15.18 1 г  32 хв 
Яневичі 15.26 1 хв  15.27 1 г  41 хв 
Іваничі 15.36 3 хв  15.39 1 г  51 хв 
Ромош 15.46 1 хв  15.47 2 г  1 хв 
Ульвівок 15.55 1 хв  15.56 2 г  10 хв 
Трудолюбівка 16.04 1 хв  16.05 2 г  19 хв 
Сокаль 16.17 2 хв  16.19 2 г  32 хв 
Червоноград 16.30 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6303 Ковель — Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031