У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Ковель — Червоноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6303 сполученням Ковель - Червоноград відправляється зі станції Ковель о 13.45 і прибуває на станцію Червоноград о 16.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Фасти, Люблинець-Волинський, Ружин, Турійськ, Обенижі, Туропин, Овадне, Володимир-Волинскький, Бубнів, Яневичі, Іваничі, Ромош, Ульвівок, Трудолюбівка, Сокаль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 13.45
Фасти 13.53 1 хв  13.54 8 хв 
Люблинець-Волинський 14.03 1 хв  14.04 18 хв 
Ружин 14.11 1 хв  14.12 26 хв 
Турійськ 14.21 1 хв  14.22 36 хв 
Обенижі 14.30 1 хв  14.31 45 хв 
Туропин 14.36 1 хв  14.37 51 хв 
Овадне 14.47 1 хв  14.48 1 г  2 хв 
Володимир-Волинскький 15.01 2 хв  15.03 1 г  16 хв 
Бубнів 15.17 1 хв  15.18 1 г  32 хв 
Яневичі 15.26 1 хв  15.27 1 г  41 хв 
Іваничі 15.36 3 хв  15.39 1 г  51 хв 
Ромош 15.46 1 хв  15.47 2 г  1 хв 
Ульвівок 15.55 1 хв  15.56 2 г  10 хв 
Трудолюбівка 16.04 1 хв  16.05 2 г  19 хв 
Сокаль 16.17 2 хв  16.19 2 г  32 хв 
Червоноград 16.30 2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6303 Ковель — Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031