У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6303 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 06.56 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 09.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Стадниця, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Демидівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 06.56
Сигнал 07.02 1 хв  07.03 6 хв 
Кордишівка 07.09 1 хв  07.10 13 хв 
Миколаївка 07.16 1 хв  07.17 20 хв 
Голендри 07.22 1 хв  07.23 26 хв 
Черепашинці 07.29 1 хв  07.30 33 хв 
Гулівці 07.35 1 хв  07.36 39 хв 
Воршиця 07.40 1 хв  07.41 44 хв 
Калинівка-1 07.46 1 хв  07.47 50 хв 
Сальницький 07.52 1 хв  07.53 56 хв 
Сосонка 07.56 1 хв  07.57 1 г 
Десенка 08.02 1 хв  08.03 1 г  6 хв 
Стадниця 08.07 1 хв  08.08 1 г  11 хв 
Вінниця-Вантажна 08.11 1 хв  08.12 1 г  15 хв 
Вінниця 08.18 17 хв  08.35 1 г  22 хв 
Порпурівський 08.42 1 хв  08.43 1 г  46 хв 
Тюшки 08.50 1 хв  08.51 1 г  54 хв 
Веселка 08.53 1 хв  08.54 1 г  57 хв 
Яришівка 08.57 1 хв  08.58 2 г  1 хв 
Селищанський 09.02 1 хв  09.03 2 г  6 хв 
Гнівань 09.07 1 хв  09.08 2 г  11 хв 
Могилівка 09.13 1 хв  09.14 2 г  17 хв 
Демидівка 09.18 1 хв  09.19 2 г  22 хв 
Козачівка 09.24 1 хв  09.25 2 г  28 хв 
Браїлів 09.28 1 хв  09.29 2 г  32 хв 
Тартак 09.33 1 хв  09.34 2 г  37 хв 
Жмеринка-Пас. 09.44 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6303 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031