У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6303 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 06.55 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 09.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Стадниця, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Демидівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 06.55
Сигнал 07.02 1 хв  07.03 7 хв 
Кордишівка 07.09 1 хв  07.10 14 хв 
Миколаївка 07.16 1 хв  07.17 21 хв 
Голендри 07.22 1 хв  07.23 27 хв 
Черепашинці 07.29 1 хв  07.30 34 хв 
Гулівці 07.35 1 хв  07.36 40 хв 
Воршиця 07.40 1 хв  07.41 45 хв 
Калинівка-1 07.46 1 хв  07.47 51 хв 
Сальницький 07.52 1 хв  07.53 57 хв 
Сосонка 07.56 1 хв  07.57 1 г  1 хв 
Десенка 08.02 1 хв  08.03 1 г  7 хв 
Стадниця 08.07 1 хв  08.08 1 г  12 хв 
Вінниця-Вантажна 08.11 1 хв  08.12 1 г  16 хв 
Вінниця 08.18 17 хв  08.35 1 г  23 хв 
Порпурівський 08.42 1 хв  08.43 1 г  47 хв 
Тюшки 08.50 1 хв  08.51 1 г  55 хв 
Веселка 08.53 1 хв  08.54 1 г  58 хв 
Яришівка 08.57 1 хв  08.58 2 г  2 хв 
Селищанський 09.02 1 хв  09.03 2 г  7 хв 
Гнівань 09.07 1 хв  09.08 2 г  12 хв 
Могилівка 09.13 1 хв  09.14 2 г  18 хв 
Демидівка 09.18 1 хв  09.19 2 г  23 хв 
Козачівка 09.24 1 хв  09.25 2 г  29 хв 
Браїлів 09.28 1 хв  09.29 2 г  33 хв 
Тартак 09.33 1 хв  09.34 2 г  38 хв 
Жмеринка-Пас. 09.44 2 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6303 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції