У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6303 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 06.56 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 09.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Станиця, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Демидівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 06.56
Сигнал 07.02 1 хв  07.03 6 хв 
Кордишівка 07.09 1 хв  07.10 13 хв 
Миколаївка 07.16 1 хв  07.17 20 хв 
Голендри 07.22 1 хв  07.23 26 хв 
Черепашинці 07.29 1 хв  07.30 33 хв 
Гулівці 07.35 1 хв  07.36 39 хв 
Воршиця 07.40 1 хв  07.41 44 хв 
Калинівка-1 07.46 1 хв  07.47 50 хв 
Сальницький 07.52 1 хв  07.53 56 хв 
Сосонка 07.56 1 хв  07.57 1 г 
Десенка 08.02 1 хв  08.03 1 г  6 хв 
Станиця 08.07 1 хв  08.08 1 г  11 хв 
Вінниця-Вантажна 08.11 1 хв  08.12 1 г  15 хв 
Вінниця 08.18 17 хв  08.35 1 г  22 хв 
Порпурівський 08.41 1 хв  08.42 1 г  45 хв 
Тюшки 08.48 1 хв  08.49 1 г  52 хв 
Веселка 08.51 1 хв  08.52 1 г  55 хв 
Яришівка 08.55 1 хв  08.56 1 г  59 хв 
Селищанський 09.00 1 хв  09.01 2 г  4 хв 
Гнівань 09.05 1 хв  09.06 2 г  9 хв 
Могилівка 09.10 1 хв  09.11 2 г  14 хв 
Демидівка 09.15 1 хв  09.16 2 г  19 хв 
Козачівка 09.20 1 хв  09.21 2 г  24 хв 
Браїлів 09.24 1 хв  09.25 2 г  28 хв 
Тартак 09.28 1 хв  09.29 2 г  32 хв 
Жмеринка-Пас. 09.40 2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6303 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031