У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Ніжин — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6303 сполученням Ніжин - Чернігів відправляється зі станції Ніжин о 08.20 і прибуває на станцію Чернігів о 10.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мигалівка, Нефар, Липів Ріг, Заячі Сосни, Вертіївка, Дрімайлівка, Вересоч, 144 Км, Ім. Бориса Олійника, Хуторянка, Муравійка, Бакланове, Анисів, Количівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 08.20
Мигалівка 08.27 1 хв  08.28 7 хв 
Нефар 08.33 1 хв  08.34 13 хв 
Липів Ріг 08.39 1 хв  08.40 19 хв 
Заячі Сосни 08.44 1 хв  08.45 24 хв 
Вертіївка 08.51 1 хв  08.52 31 хв 
Дрімайлівка 09.00 1 хв  09.01 40 хв 
Вересоч 09.09 4 хв  09.13 49 хв 
144 Км 09.20 1 хв  09.21 1 г 
Ім. Бориса Олійника 09.24 1 хв  09.25 1 г  4 хв 
Хуторянка 09.31 1 хв  09.32 1 г  11 хв 
Муравійка 09.37 1 хв  09.38 1 г  17 хв 
Бакланове 09.44 1 хв  09.45 1 г  24 хв 
Анисів 09.50 1 хв  09.51 1 г  30 хв 
Количівка 09.55 1 хв  09.56 1 г  35 хв 
Чернігів 10.06 1 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6303 Ніжин — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції