У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303- Ворожба-Пас. — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6303- сполученням Ворожба-Пас. - Конотоп відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 11.21 і прибуває на станцію Конотоп о 13.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бабаківка, Кошари, Карпилівка, Клепали, Путивль, Степанівка, Путійська, Грузьке, Зафатівка, Дубинка, В'язове, Дубов'язівка, Джигаївка, Калинівка, Лобківка, Залізобетонний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 11.21
Бабаківка 11.31 1 хв  11.32 10 хв 
Кошари 11.36 1 хв  11.37 15 хв 
Карпилівка 11.43 1 хв  11.44 22 хв 
Клепали 11.48 1 хв  11.49 27 хв 
Путивль 11.56 1 хв  11.57 35 хв 
Степанівка 12.05 1 хв  12.06 44 хв 
Путійська 12.13 1 хв  12.14 52 хв 
Грузьке 12.19 1 хв  12.20 58 хв 
Зафатівка 12.23 1 хв  12.24 1 г  2 хв 
Дубинка 12.27 1 хв  12.28 1 г  6 хв 
В'язове 12.32 1 хв  12.33 1 г  11 хв 
Дубов'язівка 12.36 1 хв  12.37 1 г  15 хв 
Джигаївка 12.40 1 хв  12.41 1 г  19 хв 
Калинівка 12.44 1 хв  12.45 1 г  23 хв 
Лобківка 12.49 1 хв  12.50 1 г  28 хв 
Залізобетонний 12.54 1 хв  12.55 1 г  33 хв 
Конотоп 13.00 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6303- Ворожба-Пас. — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031