У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6304 Ізов — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6304 сполученням Ізов - Ковель відправляється зі станції Ізов о 09.00 і прибуває на станцію Ковель о 11.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 27 Км, Устилуг, П'ятидні, 8 Км Роз'їзд, Володимир-Волинскький, Овадне, Туропин, Обенижі, Турійськ, Ружин, Люблинець-Волинський, Фасти.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізов 09.00
27 Км 09.05 1 хв  09.06 5 хв 
Устилуг 09.14 1 хв  09.15 14 хв 
П'ятидні 09.23 1 хв  09.24 23 хв 
8 Км Роз'їзд 09.34 1 хв  09.35 34 хв 
Володимир-Волинскький 09.44 40 хв  10.24 44 хв 
Овадне 10.39 1 хв  10.40 1 г  39 хв 
Туропин 10.50 1 хв  10.51 1 г  50 хв 
Обенижі 10.57 1 хв  10.58 1 г  57 хв 
Турійськ 11.06 1 хв  11.07 2 г  6 хв 
Ружин 11.15 1 хв  11.16 2 г  15 хв 
Люблинець-Волинський 11.23 1 хв  11.24 2 г  23 хв 
Фасти 11.32 1 хв  11.33 2 г  32 хв 
Ковель 11.40 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6304 Ізов — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції