У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6304 Ізов — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6304 сполученням Ізов - Ковель відправляється зі станції Ізов о 09.00 і прибуває на станцію Ковель о 11.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 27 Км, Устилуг, П'ятидні, 8 Км Роз'їзд, Володимир-Волинскький, Овадне, Туропин, Обенижі, Турійськ, Ружин, Люблинець-Волинський, Фасти.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізов 09.00
27 Км 09.05 1 хв  09.06 5 хв 
Устилуг 09.14 1 хв  09.15 14 хв 
П'ятидні 09.23 1 хв  09.24 23 хв 
8 Км Роз'їзд 09.34 1 хв  09.35 34 хв 
Володимир-Волинскький 09.44 32 хв  10.16 44 хв 
Овадне 10.31 6 хв  10.37 1 г  31 хв 
Туропин 10.47 1 хв  10.48 1 г  47 хв 
Обенижі 10.54 1 хв  10.55 1 г  54 хв 
Турійськ 11.03 1 хв  11.04 2 г  3 хв 
Ружин 11.12 1 хв  11.13 2 г  12 хв 
Люблинець-Волинський 11.20 1 хв  11.21 2 г  20 хв 
Фасти 11.29 1 хв  11.30 2 г  29 хв 
Ковель 11.37 2 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6304 Ізов — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031