У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6304 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6304 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський відправляється зі станції Одеса-Головна о 08.39 і прибуває на станцію Білгород-Дністровський о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Поїзна, Одеса-Західна, Сухий Лиман, Ксенієве, Пост 22 Км, Аккаржа, Барабой, Путійська, Нагірна, Лиманська, Дружба, Бугаз, Шабо.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 08.39
Одеса-Мала 08.43 2 хв  08.45 4 хв 
Одеса-Поїзна 08.47 1 хв  08.48 8 хв 
Одеса-Застава-1 08.55 1 хв  08.56 16 хв 
Одеса-Західна 09.05 1 хв  09.06 26 хв 
9 Км 09.10 1 хв  09.11 31 хв 
Сухий Лиман 09.15 1 хв  09.16 36 хв 
13 Км 09.20 1 хв  09.21 41 хв 
Ксенієве 09.25 1 хв  09.26 46 хв 
Ім. І. А. Ємця 09.31 1 хв  09.32 52 хв 
Пост 22 Км 09.35 1 хв  09.36 56 хв 
Пост 25 Км 09.39 2 хв  09.41 1 г 
Аккаржа 09.45 1 хв  09.46 1 г  6 хв 
Зоря 09.52 1 хв  09.53 1 г  13 хв 
Барабой 09.57 2 хв  09.59 1 г  18 хв 
41 Км 10.03 1 хв  10.04 1 г  24 хв 
Путійська 10.09 1 хв  10.10 1 г  30 хв 
Студентська 10.13 1 хв  10.14 1 г  34 хв 
Нагірна 10.17 1 хв  10.18 1 г  38 хв 
Кароліно-Бугаз 10.22 1 хв  10.23 1 г  43 хв 
Лиманська 10.26 1 хв  10.27 1 г  47 хв 
Морська 10.29 1 хв  10.30 1 г  50 хв 
Дружба 10.33 1 хв  10.34 1 г  54 хв 
Сонячна 10.36 1 хв  10.37 1 г  57 хв 
Бугаз 10.41 1 хв  10.42 2 г  2 хв 
Прибережне 10.47 1 хв  10.48 2 г  8 хв 
Шабо 10.54 1 хв  10.55 2 г  15 хв 
Тіра 10.59 1 хв  11.00 2 г  20 хв 
Білгород-Дністровський 11.05 2 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6304 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції