У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6304 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6304 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський відправляється зі станції Одеса-Головна о 08.35 і прибуває на станцію Білгород-Дністровський о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Поїзна, Одеса-Західна, Сухий Лиман, Ксенієве, Пост 22 Км, Аккаржа, Барабой, Путійська, Нагірна, Лиманська, Дружба, Бугаз, Шабо.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 08.35
Одеса-Мала 08.39 2 хв  08.41 4 хв 
Одеса-Поїзна 08.44 1 хв  08.45 9 хв 
Одеса-Застава-1 08.50 1 хв  08.51 15 хв 
Одеса-Західна 09.00 1 хв  09.01 25 хв 
9 Км 09.06 1 хв  09.07 31 хв 
Сухий Лиман 09.11 1 хв  09.12 36 хв 
13 Км 09.16 1 хв  09.17 41 хв 
Ксенієве 09.21 1 хв  09.22 46 хв 
Ім. І. А. Ємця 09.27 1 хв  09.28 52 хв 
Пост 22 Км 09.31 1 хв  09.32 56 хв 
Пост 25 Км 09.35 2 хв  09.37 1 г 
Аккаржа 09.42 1 хв  09.43 1 г  7 хв 
Колгоспна 09.49 1 хв  09.50 1 г  14 хв 
Барабой 09.54 2 хв  09.56 1 г  19 хв 
41 Км 10.00 1 хв  10.01 1 г  25 хв 
Путійська 10.06 1 хв  10.07 1 г  31 хв 
Студентська 10.10 1 хв  10.11 1 г  35 хв 
Нагірна 10.14 1 хв  10.15 1 г  39 хв 
Кароліно-Бугаз 10.19 1 хв  10.20 1 г  44 хв 
Лиманська 10.23 1 хв  10.24 1 г  48 хв 
Морська 10.27 1 хв  10.28 1 г  52 хв 
Дружба 10.31 1 хв  10.32 1 г  56 хв 
Сонячна 10.34 1 хв  10.35 1 г  59 хв 
Бугаз 10.39 1 хв  10.40 2 г  4 хв 
Прибережне 10.45 1 хв  10.46 2 г  10 хв 
Шабо 10.52 1 хв  10.53 2 г  17 хв 
Тіра 10.56 1 хв  10.57 2 г  21 хв 
Білгород-Дністровський 11.05 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6304 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728