У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6304 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6304 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський відправляється зі станції Одеса-Головна о 08.39 і прибуває на станцію Білгород-Дністровський о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Поїзна, Одеса-Західна, Сухий Лиман, Ксенієве, Пост 22 Км, Аккаржа, Барабой, Путійська, Нагірна, Лиманська, Дружба, Бугаз, Шабо.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 08.39
Одеса-Мала 08.43 2 хв  08.45 4 хв 
Одеса-Поїзна 08.47 1 хв  08.48 8 хв 
Одеса-Застава-1 08.54 1 хв  08.55 15 хв 
Одеса-Західна 09.04 1 хв  09.05 25 хв 
9 Км 09.09 1 хв  09.10 30 хв 
Сухий Лиман 09.14 1 хв  09.15 35 хв 
13 Км 09.19 1 хв  09.20 40 хв 
Ксенієве 09.24 1 хв  09.25 45 хв 
Ім. І. А. Ємця 09.30 1 хв  09.31 51 хв 
Пост 22 Км 09.34 1 хв  09.35 55 хв 
Пост 25 Км 09.38 2 хв  09.40 59 хв 
Аккаржа 09.44 1 хв  09.45 1 г  5 хв 
Зоря 09.51 1 хв  09.52 1 г  12 хв 
Барабой 09.56 2 хв  09.58 1 г  17 хв 
41 Км 10.02 1 хв  10.03 1 г  23 хв 
Путійська 10.08 1 хв  10.09 1 г  29 хв 
Студентська 10.12 1 хв  10.13 1 г  33 хв 
Нагірна 10.16 1 хв  10.17 1 г  37 хв 
Кароліно-Бугаз 10.21 1 хв  10.22 1 г  42 хв 
Лиманська 10.25 1 хв  10.26 1 г  46 хв 
Морська 10.28 1 хв  10.29 1 г  49 хв 
Дружба 10.32 1 хв  10.33 1 г  53 хв 
Сонячна 10.35 1 хв  10.36 1 г  56 хв 
Бугаз 10.40 1 хв  10.41 2 г  1 хв 
Прибережне 10.46 1 хв  10.47 2 г  7 хв 
Шабо 10.53 1 хв  10.54 2 г  14 хв 
Тіра 10.58 1 хв  10.59 2 г  19 хв 
Білгород-Дністровський 11.05 2 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6304 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031