У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6304 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6304 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 11.56 і прибуває на станцію Козятин-1 о 14.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Браїлів, Могилівка, Селищанський, Веселка, Порпурівський, Вінниця-Вантажна, Десенка, Сальницький, Воршиця, Черепашинці, Миколаївка, Сигнал.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 11.56
Тартак 12.03 1 хв  12.04 7 хв 
Браїлів 12.10 1 хв  12.11 14 хв 
Козачівка 12.14 1 хв  12.15 18 хв 
Могилівка 12.24 1 хв  12.25 28 хв 
Гнівань 12.29 1 хв  12.30 33 хв 
Селищанський 12.35 1 хв  12.36 39 хв 
Яришівка 12.41 1 хв  12.42 45 хв 
Веселка 12.44 1 хв  12.45 48 хв 
Тюшки 12.47 1 хв  12.48 51 хв 
Порпурівський 12.54 1 хв  12.55 58 хв 
Вінниця 13.02 8 хв  13.10 1 г  6 хв 
Вінниця-Вантажна 13.16 1 хв  13.17 1 г  20 хв 
Станиця 13.20 1 хв  13.21 1 г  24 хв 
Десенка 13.25 1 хв  13.26 1 г  29 хв 
Сосонка 13.30 1 хв  13.31 1 г  34 хв 
Сальницький 13.34 1 хв  13.35 1 г  38 хв 
Калинівка-1 13.40 1 хв  13.41 1 г  44 хв 
Воршиця 13.46 1 хв  13.47 1 г  50 хв 
Гулівці 13.50 1 хв  13.51 1 г  54 хв 
Черепашинці 13.56 1 хв  13.57 2 г 
Голендри 14.03 1 хв  14.04 2 г  7 хв 
Миколаївка 14.10 1 хв  14.11 2 г  14 хв 
Кордишівка 14.16 1 хв  14.17 2 г  20 хв 
Сигнал 14.22 1 хв  14.23 2 г  26 хв 
Козятин-1 14.28 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6304 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728