У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6304 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6304 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 11.57 і прибуває на станцію Козятин-1 о 14.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Браїлів, Могилівка, Селищанський, Веселка, Порпурівський, Вінниця-Вантажна, Десенка, Сальницький, Воршиця, Черепашинці, Миколаївка, Сигнал.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 11.57
Тартак 12.07 1 хв  12.08 10 хв 
Браїлів 12.12 1 хв  12.13 15 хв 
Козачівка 12.17 1 хв  12.18 20 хв 
Могилівка 12.28 1 хв  12.29 31 хв 
Гнівань 12.33 1 хв  12.34 36 хв 
Селищанський 12.38 1 хв  12.39 41 хв 
Яришівка 12.44 1 хв  12.45 47 хв 
Веселка 12.48 1 хв  12.49 51 хв 
Тюшки 12.52 1 хв  12.53 55 хв 
Порпурівський 12.58 1 хв  12.59 1 г  1 хв 
Вінниця 13.07 6 хв  13.13 1 г  10 хв 
Вінниця-Вантажна 13.19 1 хв  13.20 1 г  22 хв 
Стадниця 13.23 1 хв  13.24 1 г  26 хв 
Десенка 13.29 1 хв  13.30 1 г  32 хв 
Сосонка 13.34 1 хв  13.35 1 г  37 хв 
Сальницький 13.38 1 хв  13.39 1 г  41 хв 
Калинівка-1 13.44 1 хв  13.45 1 г  47 хв 
Воршиця 13.50 1 хв  13.51 1 г  53 хв 
Гулівці 13.54 1 хв  13.55 1 г  57 хв 
Черепашинці 14.00 1 хв  14.01 2 г  3 хв 
Голендри 14.07 1 хв  14.08 2 г  10 хв 
Миколаївка 14.14 1 хв  14.15 2 г  17 хв 
Кордишівка 14.20 1 хв  14.21 2 г  23 хв 
Сигнал 14.26 1 хв  14.27 2 г  29 хв 
Козятин-1 14.33 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6304 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031