У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6305 Ковель — Ізов Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6305 сполученням Ковель - Ізов відправляється зі станції Ковель о 16.53 і прибуває на станцію Ізов о 19.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Фасти, Люблинець-Волинський, Ружин, Турійськ, Обенижі, Туропин, Овадне, Володимир-Волинскький, 8 Км Роз'їзд, П'ятидні, Устилуг, 27 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 16.53
Фасти 16.59 1 хв  17.00 6 хв 
Люблинець-Волинський 17.09 2 хв  17.11 16 хв 
Ружин 17.21 1 хв  17.22 28 хв 
Турійськ 17.33 4 хв  17.37 40 хв 
Обенижі 17.45 1 хв  17.46 52 хв 
Туропин 17.52 1 хв  17.53 59 хв 
Овадне 18.03 1 хв  18.04 1 г  10 хв 
Володимир-Волинскький 18.18 22 хв  18.40 1 г  25 хв 
8 Км Роз'їзд 18.49 1 хв  18.50 1 г  56 хв 
П'ятидні 19.00 1 хв  19.01 2 г  7 хв 
Устилуг 19.08 3 хв  19.11 2 г  15 хв 
27 Км 19.20 1 хв  19.21 2 г  27 хв 
Ізов 19.29 2 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6305 Ковель — Ізов можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930