У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6305 Ковель — Ізов Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6305 сполученням Ковель - Ізов відправляється зі станції Ковель о 16.25 і прибуває на станцію Ізов о 19.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Фасти, Люблинець-Волинський, Ружин, Турійськ, Обенижі, Туропин, Овадне, Володимир-Волинскький, 8 Км Роз'їзд, П'ятидні, Устилуг, 27 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 16.25
Фасти 16.31 1 хв  16.32 6 хв 
Люблинець-Волинський 16.41 1 хв  16.42 16 хв 
Ружин 16.52 1 хв  16.53 27 хв 
Турійськ 17.04 1 хв  17.05 39 хв 
Обенижі 17.13 1 хв  17.14 48 хв 
Туропин 17.20 1 хв  17.21 55 хв 
Овадне 17.32 6 хв  17.38 1 г  7 хв 
Володимир-Волинскький 17.52 26 хв  18.18 1 г  27 хв 
8 Км Роз'їзд 18.27 1 хв  18.28 2 г  2 хв 
П'ятидні 18.38 1 хв  18.39 2 г  13 хв 
Устилуг 18.46 8 хв  18.54 2 г  21 хв 
27 Км 19.01 3 хв  19.04 2 г  36 хв 
Ізов 19.12 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6305 Ковель — Ізов можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031