У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6305 Ковель — Ізов Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6305 сполученням Ковель - Ізов відправляється зі станції Ковель о 16.25 і прибуває на станцію Ізов о 19.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Фасти, Люблинець-Волинський, Ружин, Турійськ, Обенижі, Туропин, Овадне, Володимир-Волинскький, 8 Км Роз'їзд, П'ятидні, Устилуг, 27 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 15 квітня курсуватиме за змінним розкладом до ст. Володимир-Волин. згідно діючого розкладу Володимир-Волин. 17.52-18.29, пост 8км 18.36-18.37, пл. П’ятидні 18.40-18.47, Устилуг 18.53-18.55, плю 27км 19.02-19.08, Ізов 19.18

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 16.25
Фасти 16.31 1 хв  16.32 6 хв 
Люблинець-Волинський 16.41 1 хв  16.42 16 хв 
Ружин 16.52 1 хв  16.53 27 хв 
Турійськ 17.04 1 хв  17.05 39 хв 
Обенижі 17.13 1 хв  17.14 48 хв 
Туропин 17.20 1 хв  17.21 55 хв 
Овадне 17.32 6 хв  17.38 1 г  7 хв 
Володимир-Волинскький 17.52 26 хв  18.18 1 г  27 хв 
8 Км Роз'їзд 18.27 1 хв  18.28 2 г  2 хв 
П'ятидні 18.38 1 хв  18.39 2 г  13 хв 
Устилуг 18.46 8 хв  18.54 2 г  21 хв 
27 Км 19.01 3 хв  19.04 2 г  36 хв 
Ізов 19.12 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6305 Ковель — Ізов можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930