У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6305 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6305 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 12.37 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 15.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кордишівка, Голендри, Гулівці, Калинівка-1, Сосонка, Вінниця-Вантажна, Порпурівський, Веселка, Селищанський, Могилівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 12.37
Сигнал 12.44 1 хв  12.45 7 хв 
Кордишівка 12.51 1 хв  12.52 14 хв 
Миколаївка 12.57 1 хв  12.58 20 хв 
Голендри 13.04 1 хв  13.05 27 хв 
Черепашинці 13.11 1 хв  13.12 34 хв 
Гулівці 13.17 1 хв  13.18 40 хв 
Воршиця 13.21 1 хв  13.22 44 хв 
Калинівка-1 13.27 1 хв  13.28 50 хв 
Сальницький 13.33 1 хв  13.34 56 хв 
Сосонка 13.38 1 хв  13.39 1 г  1 хв 
Десенка 13.44 1 хв  13.45 1 г  7 хв 
Вінниця-Вантажна 13.53 1 хв  13.54 1 г  16 хв 
Вінниця 14.00 5 хв  14.05 1 г  23 хв 
Порпурівський 14.12 1 хв  14.13 1 г  35 хв 
Тюшки 14.20 1 хв  14.21 1 г  43 хв 
Веселка 14.23 1 хв  14.24 1 г  46 хв 
Яришівка 14.27 1 хв  14.28 1 г  50 хв 
Селищанський 14.32 1 хв  14.33 1 г  55 хв 
Гнівань 14.37 1 хв  14.38 2 г 
Могилівка 14.43 1 хв  14.44 2 г  6 хв 
Козачівка 14.54 1 хв  14.55 2 г  17 хв 
Браїлів 14.58 1 хв  14.59 2 г  21 хв 
Тартак 15.03 1 хв  15.04 2 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 15.14 2 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6305 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031