У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6305 Ніжин — Чернігів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6305 сполученням Ніжин - Чернігів відправляється зі станції Ніжин о 11.45 і прибуває на станцію Чернігів о 13.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мигалівка, Нефар, Липів Ріг, Заячі Сосни, Вертіївка, Дрімайлівка, Вересоч, 144 Км, Ім. Бориса Олійника, Хуторянка, Муравійка, Бакланове, Анисів, Количівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ніжин 11.45
Мигалівка 11.51 1 хв  11.52 6 хв 
Нефар 11.56 1 хв  11.57 11 хв 
Липів Ріг 12.00 1 хв  12.01 15 хв 
Заячі Сосни 12.04 1 хв  12.05 19 хв 
Вертіївка 12.10 1 хв  12.11 25 хв 
Дрімайлівка 12.19 1 хв  12.20 34 хв 
Вересоч 12.28 1 хв  12.29 43 хв 
144 Км 12.35 1 хв  12.36 50 хв 
Ім. Бориса Олійника 12.39 1 хв  12.40 54 хв 
Хуторянка 12.46 1 хв  12.47 1 г  1 хв 
Муравійка 12.52 1 хв  12.53 1 г  7 хв 
Бакланове 12.59 1 хв  13.00 1 г  14 хв 
Анисів 13.05 1 хв  13.06 1 г  20 хв 
Количівка 13.10 1 хв  13.11 1 г  25 хв 
Чернігів 13.21 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6305 Ніжин — Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031