У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6306- Бахмач-Пас. — Ворожба-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6306- сполученням Бахмач-Пас. - Ворожба-Пас. відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 20.01 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 22.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Халимонове, Конотоп, Лобківка, Джигаївка, В'язове, Зафатівка, Путійська, Путивль, Карпилівка, Бабаківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 20.01
Хутір Халимонове 20.07 1 хв  20.08 6 хв 
Халимонове 20.14 1 хв  20.15 13 хв 
Куколка 20.23 1 хв  20.24 22 хв 
Конотоп 20.30 20 хв  20.50 29 хв 
Залізобетонний 20.55 1 хв  20.56 54 хв 
Лобківка 21.00 1 хв  21.01 59 хв 
Калинівка 21.04 1 хв  21.05 1 г  3 хв 
Джигаївка 21.09 1 хв  21.10 1 г  8 хв 
Дубов'язівка 21.13 1 хв  21.14 1 г  12 хв 
В'язове 21.16 1 хв  21.17 1 г  15 хв 
Дубинка 21.21 1 хв  21.22 1 г  20 хв 
Зафатівка 21.25 1 хв  21.26 1 г  24 хв 
Грузьке 21.29 1 хв  21.30 1 г  28 хв 
Путійська 21.35 1 хв  21.36 1 г  34 хв 
Степанівка 21.43 1 хв  21.44 1 г  42 хв 
Путивль 21.53 1 хв  21.54 1 г  52 хв 
Клепали 22.01 1 хв  22.02 2 г 
Карпилівка 22.06 1 хв  22.07 2 г  5 хв 
Кошари 22.14 1 хв  22.15 2 г  13 хв 
Бабаківка 22.20 1 хв  22.21 2 г  19 хв 
Ворожба-Пас. 22.32 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6306- Бахмач-Пас. — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031