У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6306 Червоноград — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6306 сполученням Червоноград - Ковель відправляється зі станції Червоноград о 16.46 і прибуває на станцію Ковель о 19.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сокаль, Трудолюбівка, Ульвівок, Ромош, Іваничі, Яневичі, Бубнів, Володимир-Волинскький, Овадне, Туропин, Обенижі, Турійськ, Ружин, Люблинець-Волинський, Фасти.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-10-29 по 2019-11-19: 01, 03, 05, 07, 09, 11, 13, 15 листопада ходу не буде
з 2019-11-12 по 2019-12-03: 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 листопада ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Червоноград 16.46
Сокаль 16.58 4 хв  17.02 12 хв 
Трудолюбівка 17.12 1 хв  17.13 26 хв 
Ульвівок 17.21 1 хв  17.22 35 хв 
Ромош 17.32 1 хв  17.33 46 хв 
Іваничі 17.41 2 хв  17.43 55 хв 
Яневичі 17.53 1 хв  17.54 1 г  7 хв 
Бубнів 18.02 1 хв  18.03 1 г  16 хв 
Володимир-Волинскький 18.18 5 хв  18.23 1 г  32 хв 
Овадне 18.38 1 хв  18.39 1 г  52 хв 
Туропин 18.50 1 хв  18.51 2 г  4 хв 
Обенижі 18.58 1 хв  18.59 2 г  12 хв 
Турійськ 19.06 1 хв  19.07 2 г  20 хв 
Ружин 19.16 1 хв  19.17 2 г  30 хв 
Люблинець-Волинський 19.25 1 хв  19.26 2 г  39 хв 
Фасти 19.35 1 хв  19.36 2 г  49 хв 
Ковель 19.45 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6306 Червоноград — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031