У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6306 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6306 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 14.08 і прибуває на станцію Козятин-1 о 16.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Браїлів, Могилівка, Селищанський, Веселка, Порпурівський, Вінниця-Вантажна, Сосонка, Калинівка-1, Гулівці, Голендри, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 14.08
Тартак 14.18 1 хв  14.19 10 хв 
Браїлів 14.23 1 хв  14.24 15 хв 
Козачівка 14.28 1 хв  14.29 20 хв 
Могилівка 14.39 1 хв  14.40 31 хв 
Гнівань 14.44 1 хв  14.45 36 хв 
Селищанський 14.49 1 хв  14.50 41 хв 
Яришівка 14.55 1 хв  14.56 47 хв 
Веселка 14.59 1 хв  15.00 51 хв 
Тюшки 15.03 1 хв  15.04 55 хв 
Порпурівський 15.09 1 хв  15.10 1 г  1 хв 
Вінниця 15.18 5 хв  15.23 1 г  10 хв 
Вінниця-Вантажна 15.29 1 хв  15.30 1 г  21 хв 
Десенка 15.39 1 хв  15.40 1 г  31 хв 
Сосонка 15.44 1 хв  15.45 1 г  36 хв 
Сальницький 15.48 1 хв  15.49 1 г  40 хв 
Калинівка-1 15.54 1 хв  15.55 1 г  46 хв 
Воршиця 16.00 1 хв  16.01 1 г  52 хв 
Гулівці 16.04 1 хв  16.05 1 г  56 хв 
Черепашинці 16.10 1 хв  16.11 2 г  2 хв 
Голендри 16.17 1 хв  16.18 2 г  9 хв 
Миколаївка 16.24 1 хв  16.25 2 г  16 хв 
Кордишівка 16.30 1 хв  16.31 2 г  22 хв 
Сигнал 16.36 1 хв  16.37 2 г  28 хв 
Козятин-1 16.43 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6306 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031