У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6307 Ковель — Червоноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6307 сполученням Ковель - Червоноград відправляється зі станції Ковель о 20.55 і прибуває на станцію Червоноград о 23.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Фасти, Люблинець-Волинський, Ружин, Турійськ, Обенижі, Туропин, Овадне, Володимир-Волинскький, Бубнів, Яневичі, Іваничі, Ромош, Ульвівок, Трудолюбівка, Сокаль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.55
Фасти 21.01 1 хв  21.02 6 хв 
Люблинець-Волинський 21.11 5 хв  21.16 16 хв 
Ружин 21.23 1 хв  21.24 28 хв 
Турійськ 21.32 2 хв  21.34 37 хв 
Обенижі 21.42 1 хв  21.43 47 хв 
Туропин 21.49 1 хв  21.50 54 хв 
Овадне 22.01 8 хв  22.09 1 г  6 хв 
Володимир-Волинскький 22.23 2 хв  22.25 1 г  28 хв 
Бубнів 22.40 1 хв  22.41 1 г  45 хв 
Яневичі 22.48 1 хв  22.49 1 г  53 хв 
Іваничі 22.58 1 хв  22.59 2 г  3 хв 
Ромош 23.07 1 хв  23.08 2 г  12 хв 
Ульвівок 23.17 1 хв  23.18 2 г  22 хв 
Трудолюбівка 23.25 1 хв  23.26 2 г  30 хв 
Сокаль 23.35 5 хв  23.40 2 г  40 хв 
Червоноград 23.53 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6307 Ковель — Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031