У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6307 Ковель — Червоноград Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6307 сполученням Ковель - Червоноград відправляється зі станції Ковель о 20.55 і прибуває на станцію Червоноград о 00.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Фасти, Люблинець-Волинський, Ружин, Турійськ, Обенижі, Туропин, Овадне, Володимир-Волинскький, Бубнів, Яневичі, Іваничі, Ромош, Ульвівок, Трудолюбівка, Сокаль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.55
Фасти 21.01 1 хв  21.02 6 хв 
Люблинець-Волинський 21.11 5 хв  21.16 16 хв 
Ружин 21.23 1 хв  21.24 28 хв 
Турійськ 21.32 2 хв  21.34 37 хв 
Обенижі 21.42 1 хв  21.43 47 хв 
Туропин 21.49 1 хв  21.50 54 хв 
Овадне 22.01 4 хв  22.05 1 г  6 хв 
Володимир-Волинскький 22.19 4 хв  22.23 1 г  24 хв 
Бубнів 22.38 1 хв  22.39 1 г  43 хв 
Яневичі 22.47 1 хв  22.48 1 г  52 хв 
Іваничі 22.59 4 хв  23.03 2 г  4 хв 
Ромош 23.12 1 хв  23.13 2 г  17 хв 
Ульвівок 23.23 1 хв  23.24 2 г  28 хв 
Трудолюбівка 23.32 1 хв  23.33 2 г  37 хв 
Сокаль 23.44 5 хв  23.49 2 г  49 хв 
Червоноград 00.02 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6307 Ковель — Червоноград можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31