У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6307 Козятин-1 — Рахни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6307 сполученням Козятин-1 - Рахни відправляється зі станції Козятин-1 о 14.37 і прибуває на станцію Рахни о 18.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Миколаївка, Гулівці, Сальницький, Стадниця, Порпурівський, Яришівка, Могилівка, Браїлів, Садова, Будки, Краснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 14.37
Сигнал 14.44 1 хв  14.45 7 хв 
Кордишівка 14.51 1 хв  14.52 14 хв 
Миколаївка 14.57 1 хв  14.58 20 хв 
Голендри 15.04 1 хв  15.05 27 хв 
Черепашинці 15.11 1 хв  15.12 34 хв 
Гулівці 15.17 1 хв  15.18 40 хв 
Воршиця 15.21 1 хв  15.22 44 хв 
Калинівка-1 15.27 1 хв  15.28 50 хв 
Сальницький 15.33 1 хв  15.34 56 хв 
Сосонка 15.38 1 хв  15.39 1 г  1 хв 
Десенка 15.44 1 хв  15.45 1 г  7 хв 
Стадниця 15.49 1 хв  15.50 1 г  12 хв 
Вінниця-Вантажна 15.53 1 хв  15.54 1 г  16 хв 
Вінниця 16.00 5 хв  16.05 1 г  23 хв 
Порпурівський 16.12 1 хв  16.13 1 г  35 хв 
Тюшки 16.20 1 хв  16.21 1 г  43 хв 
Веселка 16.23 1 хв  16.24 1 г  46 хв 
Яришівка 16.27 1 хв  16.28 1 г  50 хв 
Селищанський 16.31 1 хв  16.32 1 г  54 хв 
Гнівань 16.36 1 хв  16.37 1 г  59 хв 
Могилівка 16.42 1 хв  16.43 2 г  5 хв 
Демидівка 16.47 1 хв  16.48 2 г  10 хв 
Козачівка 16.53 1 хв  16.54 2 г  16 хв 
Браїлів 16.57 1 хв  16.58 2 г  20 хв 
Тартак 17.02 1 хв  17.03 2 г  25 хв 
Жмеринка-Пас. 17.12 7 хв  17.19 2 г  35 хв 
Садова 17.25 1 хв  17.26 2 г  48 хв 
Жуківці 17.28 1 хв  17.29 2 г  51 хв 
1132 Км 17.33 1 хв  17.34 2 г  56 хв 
Будки 17.38 1 хв  17.39 3 г  1 хв 
Митланівка 17.42 1 хв  17.43 3 г  5 хв 
Ярошенка 17.49 1 хв  17.50 3 г  12 хв 
Краснівка 17.59 1 хв  18.00 3 г  22 хв 
Бушинка 18.05 1 хв  18.06 3 г  28 хв 
Рахни 18.14 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6307 Козятин-1 — Рахни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції