У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6307 Козятин-1 — Рахни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6307 сполученням Козятин-1 - Рахни відправляється зі станції Козятин-1 о 14.53 і прибуває на станцію Рахни о 18.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Миколаївка, Гулівці, Сальницький, Стадниця, Порпурівський, Яришівка, Могилівка, Браїлів, Садова, Будки, Краснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 14.53
Сигнал 15.00 1 хв  15.01 7 хв 
Кордишівка 15.07 1 хв  15.08 14 хв 
Миколаївка 15.13 1 хв  15.14 20 хв 
Голендри 15.20 1 хв  15.21 27 хв 
Черепашинці 15.27 1 хв  15.28 34 хв 
Гулівці 15.33 1 хв  15.34 40 хв 
Воршиця 15.37 1 хв  15.38 44 хв 
Калинівка-1 15.43 1 хв  15.44 50 хв 
Сальницький 15.49 1 хв  15.50 56 хв 
Сосонка 15.54 1 хв  15.55 1 г  1 хв 
Десенка 16.00 1 хв  16.01 1 г  7 хв 
Стадниця 16.05 1 хв  16.06 1 г  12 хв 
Вінниця-Вантажна 16.09 1 хв  16.10 1 г  16 хв 
Вінниця 16.16 5 хв  16.21 1 г  23 хв 
Порпурівський 16.28 1 хв  16.29 1 г  35 хв 
Тюшки 16.36 1 хв  16.37 1 г  43 хв 
Веселка 16.39 1 хв  16.40 1 г  46 хв 
Яришівка 16.43 1 хв  16.44 1 г  50 хв 
Селищанський 16.48 1 хв  16.49 1 г  55 хв 
Гнівань 16.53 1 хв  16.54 2 г 
Могилівка 16.59 1 хв  17.00 2 г  6 хв 
Демидівка 17.04 1 хв  17.05 2 г  11 хв 
Козачівка 17.10 1 хв  17.11 2 г  17 хв 
Браїлів 17.14 1 хв  17.15 2 г  21 хв 
Тартак 17.19 1 хв  17.20 2 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 17.30 10 хв  17.40 2 г  37 хв 
Садова 17.46 1 хв  17.47 2 г  53 хв 
Жуківці 17.49 1 хв  17.50 2 г  56 хв 
1132 Км 17.54 1 хв  17.55 3 г  1 хв 
Будки 17.59 1 хв  18.00 3 г  6 хв 
Митланівка 18.03 1 хв  18.04 3 г  10 хв 
Ярошенка 18.10 1 хв  18.11 3 г  17 хв 
Краснівка 18.20 1 хв  18.21 3 г  27 хв 
Бушинка 18.27 1 хв  18.28 3 г  34 хв 
Рахни 18.36 3 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6307 Козятин-1 — Рахни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031