У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6307 Козятин-1 — Рахни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6307 сполученням Козятин-1 - Рахни відправляється зі станції Козятин-1 о 15.11 і прибуває на станцію Рахни о 18.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Миколаївка, Воршиця, Сосонка, Вінниця-Вантажна, Тюшки, Селищанський, Демидівка, Тартак, Жуківці, Митланівка, Бушинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.11
Сигнал 15.15 1 хв  15.16 4 хв 
Кордишівка 15.21 1 хв  15.22 10 хв 
Миколаївка 15.27 1 хв  15.28 16 хв 
Голендри 15.33 7 хв  15.40 22 хв 
Гулівці 15.45 1 хв  15.46 34 хв 
Воршиця 15.49 1 хв  15.50 38 хв 
Калинівка-1 15.55 1 хв  15.56 44 хв 
Сальницький 16.01 1 хв  16.02 50 хв 
Сосонка 16.05 1 хв  16.06 54 хв 
Десенка 16.10 1 хв  16.11 59 хв 
Станиця 16.15 1 хв  16.16 1 г  4 хв 
Вінниця-Вантажна 16.18 1 хв  16.19 1 г  7 хв 
Вінниця 16.24 5 хв  16.29 1 г  13 хв 
Порпурівський 16.35 1 хв  16.36 1 г  24 хв 
Тюшки 16.40 1 хв  16.41 1 г  29 хв 
Веселка 16.43 1 хв  16.44 1 г  32 хв 
Яришівка 16.46 1 хв  16.47 1 г  35 хв 
Селищанський 16.51 1 хв  16.52 1 г  40 хв 
Гнівань 16.56 1 хв  16.57 1 г  45 хв 
Могилівка 17.01 1 хв  17.02 1 г  50 хв 
Демидівка 17.05 1 хв  17.06 1 г  54 хв 
Козачівка 17.10 1 хв  17.11 1 г  59 хв 
Браїлів 17.13 1 хв  17.14 2 г  2 хв 
Тартак 17.17 1 хв  17.18 2 г  6 хв 
Жмеринка-Пас. 17.28 5 хв  17.33 2 г  17 хв 
Садова 17.38 1 хв  17.39 2 г  27 хв 
Жуківці 17.42 1 хв  17.43 2 г  31 хв 
1132 Км 17.47 1 хв  17.48 2 г  36 хв 
Будки 17.52 1 хв  17.53 2 г  41 хв 
Митланівка 17.56 1 хв  17.57 2 г  45 хв 
Ярошенка 18.02 1 хв  18.03 2 г  51 хв 
Краснівка 18.11 1 хв  18.12 3 г 
Бушинка 18.19 1 хв  18.20 3 г  8 хв 
Рахни 18.28 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6307 Козятин-1 — Рахни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728