У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6307 Козятин-1 — Рахни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6307 сполученням Козятин-1 - Рахни відправляється зі станції Козятин-1 о 15.05 і прибуває на станцію Рахни о 18.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Миколаївка, Гулівці, Сальницький, Стадниця, Порпурівський, Яришівка, Могилівка, Браїлів, Садова, Будки, Краснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.05
Сигнал 15.11 1 хв  15.12 6 хв 
Кордишівка 15.17 1 хв  15.18 12 хв 
Миколаївка 15.23 1 хв  15.24 18 хв 
Голендри 15.29 1 хв  15.30 24 хв 
Черепашинці 15.35 1 хв  15.36 30 хв 
Гулівці 15.41 1 хв  15.42 36 хв 
Воршиця 15.45 1 хв  15.46 40 хв 
Калинівка-1 15.50 1 хв  15.51 45 хв 
Сальницький 15.56 1 хв  15.57 51 хв 
Сосонка 16.00 1 хв  16.01 55 хв 
Десенка 16.05 1 хв  16.06 1 г 
Стадниця 16.10 1 хв  16.11 1 г  5 хв 
Вінниця-Вантажна 16.13 1 хв  16.14 1 г  8 хв 
Вінниця 16.19 5 хв  16.24 1 г  14 хв 
Порпурівський 16.29 1 хв  16.30 1 г  24 хв 
Тюшки 16.35 1 хв  16.36 1 г  30 хв 
Веселка 16.38 1 хв  16.39 1 г  33 хв 
Яришівка 16.41 1 хв  16.42 1 г  36 хв 
Селищанський 16.46 1 хв  16.47 1 г  41 хв 
Гнівань 16.51 1 хв  16.52 1 г  46 хв 
Могилівка 16.56 1 хв  16.57 1 г  51 хв 
Демидівка 17.00 1 хв  17.01 1 г  55 хв 
Козачівка 17.05 1 хв  17.06 2 г 
Браїлів 17.08 1 хв  17.09 2 г  3 хв 
Тартак 17.12 1 хв  17.13 2 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 17.23 10 хв  17.33 2 г  18 хв 
Садова 17.38 1 хв  17.39 2 г  33 хв 
Жуківці 17.42 1 хв  17.43 2 г  37 хв 
1132 Км 17.47 1 хв  17.48 2 г  42 хв 
Будки 17.52 1 хв  17.53 2 г  47 хв 
Митланівка 17.56 1 хв  17.57 2 г  51 хв 
Ярошенка 18.02 1 хв  18.03 2 г  57 хв 
Краснівка 18.11 1 хв  18.12 3 г  6 хв 
Бушинка 18.19 1 хв  18.20 3 г  14 хв 
Рахни 18.28 3 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6307 Козятин-1 — Рахни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31