У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6308 Чернігів — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6308 сполученням Чернігів - Ніжин відправляється зі станції Чернігів о 17.20 і прибуває на станцію Ніжин о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Количівка, Анисів, Бакланове, Муравійка, Хуторянка, Ім. Бориса Олійника, 144 Км, Вересоч, Дрімайлівка, Вертіївка, Заячі Сосни, Липів Ріг, Нефар, Мигалівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 17.20
Количівка 17.31 1 хв  17.32 11 хв 
Анисів 17.35 1 хв  17.36 15 хв 
Бакланове 17.41 1 хв  17.42 21 хв 
Муравійка 17.49 1 хв  17.50 29 хв 
Хуторянка 17.54 1 хв  17.55 34 хв 
Ім. Бориса Олійника 18.01 1 хв  18.02 41 хв 
144 Км 18.04 1 хв  18.05 44 хв 
Вересоч 18.12 1 хв  18.13 52 хв 
Дрімайлівка 18.20 1 хв  18.21 1 г 
Вертіївка 18.29 1 хв  18.30 1 г  9 хв 
Заячі Сосни 18.35 1 хв  18.36 1 г  15 хв 
Липів Ріг 18.40 1 хв  18.41 1 г  20 хв 
Нефар 18.44 1 хв  18.45 1 г  24 хв 
Мигалівка 18.48 1 хв  18.49 1 г  28 хв 
Ніжин 18.55 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6308 Чернігів — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829