У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6308 Чернігів — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6308 сполученням Чернігів - Ніжин відправляється зі станції Чернігів о 17.20 і прибуває на станцію Ніжин о 18.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Количівка, Анисів, Бакланове, Муравійка, Хуторянка, Ім. Бориса Олійника, 144 Км, Вересоч, Дрімайлівка, Вертіївка, Заячі Сосни, Липів Ріг, Нефар, Мигалівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 17.20
Количівка 17.31 1 хв  17.32 11 хв 
Анисів 17.35 1 хв  17.36 15 хв 
Бакланове 17.41 1 хв  17.42 21 хв 
Муравійка 17.49 1 хв  17.50 29 хв 
Хуторянка 17.54 1 хв  17.55 34 хв 
Ім. Бориса Олійника 18.01 1 хв  18.02 41 хв 
144 Км 18.04 1 хв  18.05 44 хв 
Вересоч 18.12 1 хв  18.13 52 хв 
Дрімайлівка 18.20 1 хв  18.21 1 г 
Вертіївка 18.29 1 хв  18.30 1 г  9 хв 
Заячі Сосни 18.35 1 хв  18.36 1 г  15 хв 
Липів Ріг 18.40 1 хв  18.41 1 г  20 хв 
Нефар 18.44 1 хв  18.45 1 г  24 хв 
Мигалівка 18.48 1 хв  18.49 1 г  28 хв 
Ніжин 18.55 1 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6308 Чернігів — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031