У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6308 Ізов — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6308 сполученням Ізов - Ковель відправляється зі станції Ізов о 20.55 і прибуває на станцію Ковель о 23.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 27 Км, Устилуг, П'ятидні, 8 Км Роз'їзд, Володимир-Волинскький, Овадне, Туропин, Обенижі, Турійськ, Ружин, Люблинець-Волинський, Фасти.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізов 20.55
27 Км 21.00 1 хв  21.01 5 хв 
Устилуг 21.09 1 хв  21.10 14 хв 
П'ятидні 21.16 1 хв  21.17 21 хв 
8 Км Роз'їзд 21.27 1 хв  21.28 32 хв 
Володимир-Волинскький 21.35 18 хв  21.53 40 хв 
Овадне 22.07 1 хв  22.08 1 г  12 хв 
Туропин 22.18 1 хв  22.19 1 г  23 хв 
Обенижі 22.25 1 хв  22.26 1 г  30 хв 
Турійськ 22.34 1 хв  22.35 1 г  39 хв 
Ружин 22.43 1 хв  22.44 1 г  48 хв 
Люблинець-Волинський 22.51 1 хв  22.52 1 г  56 хв 
Фасти 23.00 1 хв  23.01 2 г  5 хв 
Ковель 23.08 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6308 Ізов — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031