У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6308/6307 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6308/6307 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.04 і прибуває на станцію Білгород-Дністровський о 16.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Поїзна, Одеса-Західна, Сухий Лиман, Ксенієве, Пост 22 Км, Аккаржа, Барабой, Путійська, Нагірна, Лиманська, Дружба, Бугаз, Шабо.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.04
Одеса-Мала 14.08 2 хв  14.10 4 хв 
Одеса-Поїзна 14.13 1 хв  14.14 9 хв 
Житомирська 14.18 1 хв  14.19 14 хв 
Одеса-Західна 14.24 1 хв  14.25 20 хв 
9 Км 14.29 1 хв  14.30 25 хв 
Сухий Лиман 14.34 1 хв  14.35 30 хв 
13 Км 14.40 1 хв  14.41 36 хв 
Ксенієве 14.45 1 хв  14.46 41 хв 
Ім. І. А. Ємця 14.51 1 хв  14.52 47 хв 
Пост 22 Км 14.56 1 хв  14.57 52 хв 
Пост 25 Км 15.01 2 хв  15.03 57 хв 
Аккаржа 15.08 4 хв  15.12 1 г  4 хв 
Колгоспна 15.18 1 хв  15.19 1 г  14 хв 
Барабой 15.25 1 хв  15.26 1 г  21 хв 
41 Км 15.30 1 хв  15.31 1 г  26 хв 
Путійська 15.36 1 хв  15.37 1 г  32 хв 
Студентська 15.40 1 хв  15.41 1 г  36 хв 
Нагірна 15.44 1 хв  15.45 1 г  40 хв 
Кароліно-Бугаз 15.49 1 хв  15.50 1 г  45 хв 
Лиманська 15.53 1 хв  15.54 1 г  49 хв 
Морська 15.56 1 хв  15.57 1 г  52 хв 
Дружба 16.00 1 хв  16.01 1 г  56 хв 
Сонячна 16.03 1 хв  16.04 1 г  59 хв 
Бугаз 16.08 1 хв  16.09 2 г  4 хв 
Прибережне 16.14 1 хв  16.15 2 г  10 хв 
Шабо 16.21 1 хв  16.22 2 г  17 хв 
Тіра 16.25 1 хв  16.26 2 г  21 хв 
Білгород-Дністровський 16.33 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6308/6307 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31