У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6308 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6308 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.03 і прибуває на станцію Білгород-Дністровський о 16.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Поїзна, Одеса-Західна, Сухий Лиман, Ксенієве, Пост 22 Км, Аккаржа, Барабой, Путійська, Нагірна, Лиманська, Дружба, Бугаз, Шабо.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.03
Одеса-Мала 14.07 2 хв  14.09 4 хв 
Одеса-Поїзна 14.12 1 хв  14.13 9 хв 
Житомирська 14.18 1 хв  14.19 15 хв 
Одеса-Західна 14.23 1 хв  14.24 20 хв 
9 Км 14.29 1 хв  14.30 26 хв 
Сухий Лиман 14.34 1 хв  14.35 31 хв 
13 Км 14.39 1 хв  14.40 36 хв 
Ксенієве 14.44 1 хв  14.45 41 хв 
Ім. І. А. Ємця 14.50 1 хв  14.51 47 хв 
Пост 22 Км 14.54 1 хв  14.55 51 хв 
Пост 25 Км 14.58 2 хв  15.00 55 хв 
Аккаржа 15.06 5 хв  15.11 1 г  3 хв 
Зоря 15.18 1 хв  15.19 1 г  15 хв 
Барабой 15.24 1 хв  15.25 1 г  21 хв 
41 Км 15.29 1 хв  15.30 1 г  26 хв 
Путійська 15.35 1 хв  15.36 1 г  32 хв 
Студентська 15.39 1 хв  15.40 1 г  36 хв 
Нагірна 15.43 1 хв  15.44 1 г  40 хв 
Кароліно-Бугаз 15.48 1 хв  15.49 1 г  45 хв 
Лиманська 15.52 1 хв  15.53 1 г  49 хв 
Морська 15.56 1 хв  15.57 1 г  53 хв 
Дружба 16.00 1 хв  16.01 1 г  57 хв 
Сонячна 16.03 1 хв  16.04 2 г 
Бугаз 16.08 1 хв  16.09 2 г  5 хв 
Прибережне 16.14 1 хв  16.15 2 г  11 хв 
Шабо 16.21 1 хв  16.22 2 г  18 хв 
Тіра 16.25 1 хв  16.26 2 г  22 хв 
Білгород-Дністровський 16.34 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6308 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031