У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6308 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6308 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.03 і прибуває на станцію Білгород-Дністровський о 16.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Поїзна, 9 Км, 13 Км, Ім. І. А. Ємця, Пост 25 Км, Зоря, 41 Км, Студентська, Кароліно-Бугаз, Морська, Сонячна, Прибережне, Тіра.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.03
Одеса-Мала 14.07 2 хв  14.09 4 хв 
Одеса-Поїзна 14.12 1 хв  14.13 9 хв 
Одеса-Західна 14.23 1 хв  14.24 20 хв 
9 Км 14.29 1 хв  14.30 26 хв 
Сухий Лиман 14.34 1 хв  14.35 31 хв 
13 Км 14.39 1 хв  14.40 36 хв 
Ксенієве 14.44 1 хв  14.45 41 хв 
Ім. І. А. Ємця 14.50 1 хв  14.51 47 хв 
Пост 22 Км 14.54 1 хв  14.55 51 хв 
Пост 25 Км 14.58 2 хв  15.00 55 хв 
Аккаржа 15.06 6 хв  15.12 1 г  3 хв 
Зоря 15.19 1 хв  15.20 1 г  16 хв 
Барабой 15.25 1 хв  15.26 1 г  22 хв 
41 Км 15.30 1 хв  15.31 1 г  27 хв 
Путійська 15.36 1 хв  15.37 1 г  33 хв 
Студентська 15.40 1 хв  15.41 1 г  37 хв 
Нагірна 15.44 1 хв  15.45 1 г  41 хв 
Кароліно-Бугаз 15.49 1 хв  15.50 1 г  46 хв 
Лиманська 15.53 1 хв  15.54 1 г  50 хв 
Морська 15.56 1 хв  15.57 1 г  53 хв 
Дружба 16.00 1 хв  16.01 1 г  57 хв 
Сонячна 16.03 1 хв  16.04 2 г 
Бугаз 16.08 1 хв  16.09 2 г  5 хв 
Прибережне 16.14 1 хв  16.15 2 г  11 хв 
Шабо 16.21 1 хв  16.22 2 г  18 хв 
Тіра 16.25 1 хв  16.26 2 г  22 хв 
Білгород-Дністровський 16.34 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6308 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції