У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6308 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6308 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 17.36 і прибуває на станцію Козятин-1 о 19.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Браїлів, Могилівка, Селищанський, Веселка, Порпурівський, Вінниця-Вантажна, Десенка, Сальницький, Воршиця, Черепашинці, Миколаївка, Сигнал.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 17.36
Тартак 17.44 1 хв  17.45 8 хв 
Браїлів 17.50 1 хв  17.51 14 хв 
Козачівка 17.53 1 хв  17.54 17 хв 
Могилівка 18.02 1 хв  18.03 26 хв 
Гнівань 18.07 1 хв  18.08 31 хв 
Селищанський 18.12 1 хв  18.13 36 хв 
Яришівка 18.17 1 хв  18.18 41 хв 
Веселка 18.20 1 хв  18.21 44 хв 
Тюшки 18.24 1 хв  18.25 48 хв 
Порпурівський 18.30 1 хв  18.31 54 хв 
Вінниця 18.36 5 хв  18.41 1 г 
Вінниця-Вантажна 18.46 1 хв  18.47 1 г  10 хв 
Станиця 18.50 1 хв  18.51 1 г  14 хв 
Десенка 18.55 1 хв  18.56 1 г  19 хв 
Сосонка 19.00 1 хв  19.01 1 г  24 хв 
Сальницький 19.04 1 хв  19.05 1 г  28 хв 
Калинівка-1 19.10 1 хв  19.11 1 г  34 хв 
Воршиця 19.16 1 хв  19.17 1 г  40 хв 
Гулівці 19.20 1 хв  19.21 1 г  44 хв 
Черепашинці 19.26 1 хв  19.27 1 г  50 хв 
Голендри 19.33 1 хв  19.34 1 г  57 хв 
Миколаївка 19.40 1 хв  19.41 2 г  4 хв 
Кордишівка 19.46 1 хв  19.47 2 г  10 хв 
Сигнал 19.52 1 хв  19.53 2 г  16 хв 
Козятин-1 19.58 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6308 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031