У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6308 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6308 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 14.30 і прибуває на станцію Козятин-1 о 17.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Браїлів, Могилівка, Селищанський, Веселка, Порпурівський, Вінниця-Вантажна, Сосонка, Калинівка-1, Гулівці, Голендри, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 14.30
Тартак 14.40 1 хв  14.41 10 хв 
Браїлів 14.45 1 хв  14.46 15 хв 
Козачівка 14.50 1 хв  14.51 20 хв 
Могилівка 15.01 1 хв  15.02 31 хв 
Гнівань 15.06 1 хв  15.07 36 хв 
Селищанський 15.11 1 хв  15.12 41 хв 
Яришівка 15.17 1 хв  15.18 47 хв 
Веселка 15.21 1 хв  15.22 51 хв 
Тюшки 15.25 1 хв  15.26 55 хв 
Порпурівський 15.31 1 хв  15.32 1 г  1 хв 
Вінниця 15.40 5 хв  15.45 1 г  10 хв 
Вінниця-Вантажна 15.51 1 хв  15.52 1 г  21 хв 
Десенка 16.01 1 хв  16.02 1 г  31 хв 
Сосонка 16.06 1 хв  16.07 1 г  36 хв 
Сальницький 16.10 1 хв  16.11 1 г  40 хв 
Калинівка-1 16.17 2 хв  16.19 1 г  47 хв 
Воршиця 16.25 1 хв  16.26 1 г  55 хв 
Гулівці 16.30 2 хв  16.32 2 г 
Черепашинці 16.37 1 хв  16.38 2 г  7 хв 
Голендри 16.44 2 хв  16.46 2 г  14 хв 
Миколаївка 16.52 1 хв  16.53 2 г  22 хв 
Кордишівка 16.59 1 хв  17.00 2 г  29 хв 
Сигнал 17.05 1 хв  17.06 2 г  35 хв 
Козятин-1 17.12 2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6308 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції