У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6308 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6308 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 17.36 і прибуває на станцію Козятин-1 о 19.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Браїлів, Могилівка, Селищанський, Веселка, Порпурівський, Вінниця-Вантажна, Десенка, Сальницький, Воршиця, Черепашинці, Миколаївка, Сигнал.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 17.36
Тартак 17.44 1 хв  17.45 8 хв 
Браїлів 17.50 1 хв  17.51 14 хв 
Козачівка 17.53 1 хв  17.54 17 хв 
Могилівка 18.02 1 хв  18.03 26 хв 
Гнівань 18.07 1 хв  18.08 31 хв 
Селищанський 18.12 1 хв  18.13 36 хв 
Яришівка 18.17 1 хв  18.18 41 хв 
Веселка 18.20 1 хв  18.21 44 хв 
Тюшки 18.24 1 хв  18.25 48 хв 
Порпурівський 18.30 1 хв  18.31 54 хв 
Вінниця 18.36 5 хв  18.41 1 г 
Вінниця-Вантажна 18.46 1 хв  18.47 1 г  10 хв 
Стадниця 18.50 1 хв  18.51 1 г  14 хв 
Десенка 18.55 1 хв  18.56 1 г  19 хв 
Сосонка 19.00 1 хв  19.01 1 г  24 хв 
Сальницький 19.04 1 хв  19.05 1 г  28 хв 
Калинівка-1 19.10 1 хв  19.11 1 г  34 хв 
Воршиця 19.16 1 хв  19.17 1 г  40 хв 
Гулівці 19.20 1 хв  19.21 1 г  44 хв 
Черепашинці 19.26 1 хв  19.27 1 г  50 хв 
Голендри 19.33 1 хв  19.34 1 г  57 хв 
Миколаївка 19.40 1 хв  19.41 2 г  4 хв 
Кордишівка 19.46 1 хв  19.47 2 г  10 хв 
Сигнал 19.52 1 хв  19.53 2 г  16 хв 
Козятин-1 19.58 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6308 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031