У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6309 Харків-Пас. — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6309 сполученням Харків-Пас. - Люботин відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.48 і прибуває на станцію Люботин о 08.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,07/01/2019 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.48
Новоселівка 07.53 1 хв  07.54 5 хв 
Нова Баварія 08.01 1 хв  08.02 13 хв 
Хвилинка 08.05 1 хв  08.06 17 хв 
Рижів 08.08 1 хв  08.09 20 хв 
Пісочин 08.12 2 хв  08.14 24 хв 
Рай-Оленівка 08.16 1 хв  08.17 28 хв 
Коротич 08.20 1 хв  08.21 32 хв 
Водяна 08.28 2 хв  08.30 40 хв 
Люботин 08.35 47 хв 

У розкладі поїзда 6309 Харків-Пас. — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728