У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6309 Харків-Пас. — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6309 сполученням Харків-Пас. - Люботин відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.48 і прибуває на станцію Люботин о 08.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,07/01/2019 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.48
Новоселівка 07.53 1 хв  07.54 5 хв 
Нова Баварія 08.01 1 хв  08.02 13 хв 
Хвилинка 08.05 1 хв  08.06 17 хв 
Рижів 08.08 1 хв  08.09 20 хв 
Пісочин 08.12 2 хв  08.14 24 хв 
Рай-Оленівка 08.16 1 хв  08.17 28 хв 
Коротич 08.20 1 хв  08.21 32 хв 
Водяна 08.28 2 хв  08.30 40 хв 
Люботин 08.35 47 хв 

У розкладі поїзда 6309 Харків-Пас. — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031