У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6309 Харків-Пас. — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6309 сполученням Харків-Пас. - Люботин відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.48 і прибуває на станцію Люботин о 08.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.48
Новоселівка 07.53 1 хв  07.54 5 хв 
Нова Баварія 08.01 1 хв  08.02 13 хв 
Хвилинка 08.05 1 хв  08.06 17 хв 
Рижів 08.08 1 хв  08.09 20 хв 
Пісочин 08.12 2 хв  08.14 24 хв 
Рай-Оленівка 08.16 1 хв  08.17 28 хв 
Коротич 08.20 1 хв  08.21 32 хв 
Водяна 08.28 2 хв  08.30 40 хв 
Люботин 08.35 47 хв 

У розкладі поїзда 6309 Харків-Пас. — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30