У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6309 Ковель — Хотислав Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6309 сполученням Ковель - Хотислав відправляється зі станції Ковель о 00.30 і прибуває на станцію Хотислав о 04.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вербка, Мощена, Гредьки, Журавлини, Мизове, Борзова, Вижва, Чевель, Кримне, Людка, Краска, Заболоття.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 00.30
Вербка 00.36 1 хв  00.37 6 хв 
Мощена 00.48 1 хв  00.49 18 хв 
Гредьки 00.55 1 хв  00.56 25 хв 
Журавлини 01.00 1 хв  01.01 30 хв 
Мизове 01.05 1 хв  01.06 35 хв 
Борзова 01.14 1 хв  01.15 44 хв 
Вижва 01.20 1 хв  01.21 50 хв 
Чевель 01.30 1 хв  01.31 1 г 
Кримне 01.39 1 хв  01.40 1 г  9 хв 
Людка 01.46 1 хв  01.47 1 г  16 хв 
Краска 01.54 1 хв  01.55 1 г  24 хв 
Заболоття 02.05 57 хв  03.02 1 г  35 хв 
Хотислав 04.17 3 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6309 Ковель — Хотислав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31