У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6309 Ковель — Хотислав Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6309 сполученням Ковель - Хотислав відправляється зі станції Ковель о 00.40 і прибуває на станцію Хотислав о 04.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вербка, Мощена, Гредьки, Журавлини, Мизове, Борзова, Вижва, Чевель, Кримне, Людка, Краска, Заболоття.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 00.40
Вербка 00.46 1 хв  00.47 6 хв 
Мощена 01.00 1 хв  01.01 20 хв 
Гредьки 01.07 1 хв  01.08 27 хв 
Журавлини 01.12 1 хв  01.13 32 хв 
Мизове 01.17 1 хв  01.18 37 хв 
Борзова 01.26 1 хв  01.27 46 хв 
Вижва 01.32 1 хв  01.33 52 хв 
Чевель 01.42 1 хв  01.43 1 г  2 хв 
Кримне 01.51 1 хв  01.52 1 г  11 хв 
Людка 01.58 1 хв  01.59 1 г  18 хв 
Краска 02.06 1 хв  02.07 1 г  26 хв 
Заболоття 02.17 45 хв  03.02 1 г  37 хв 
Хотислав 04.17 3 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6309 Ковель — Хотислав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031