У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6309 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6309 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 18.32 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 21.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Миколаївка, Черепашинці, Воршиця, Сальницький, Десенка, Вінниця-Вантажна, Порпурівський, Веселка, Селищанський, Могилівка, Браїлів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 18.32
Кордишівка 18.46 1 хв  18.47 14 хв 
Миколаївка 18.52 1 хв  18.53 20 хв 
Голендри 18.59 1 хв  19.00 27 хв 
Черепашинці 19.06 1 хв  19.07 34 хв 
Гулівці 19.12 1 хв  19.13 40 хв 
Воршиця 19.16 1 хв  19.17 44 хв 
Калинівка-1 19.22 1 хв  19.23 50 хв 
Сальницький 19.28 1 хв  19.29 56 хв 
Сосонка 19.33 1 хв  19.34 1 г  1 хв 
Десенка 19.39 1 хв  19.40 1 г  7 хв 
Стадниця 19.44 1 хв  19.45 1 г  12 хв 
Вінниця-Вантажна 19.48 1 хв  19.49 1 г  16 хв 
Вінниця 19.55 5 хв  20.00 1 г  23 хв 
Порпурівський 20.07 1 хв  20.08 1 г  35 хв 
Тюшки 20.15 1 хв  20.16 1 г  43 хв 
Веселка 20.18 1 хв  20.19 1 г  46 хв 
Яришівка 20.22 1 хв  20.23 1 г  50 хв 
Селищанський 20.27 1 хв  20.28 1 г  55 хв 
Гнівань 20.32 1 хв  20.33 2 г 
Могилівка 20.38 1 хв  20.39 2 г  6 хв 
Козачівка 20.49 1 хв  20.50 2 г  17 хв 
Браїлів 20.53 1 хв  20.54 2 г  21 хв 
Тартак 20.58 1 хв  20.59 2 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 21.09 2 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6309 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031