У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6310 Чернігів — Ніжин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6310 сполученням Чернігів - Ніжин відправляється зі станції Чернігів о 20.36 і прибуває на станцію Ніжин о 22.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Количівка, Анисів, Бакланове, Муравійка, Хуторянка, Ім. Бориса Олійника, 144 Км, Вересоч, Дрімайлівка, Вертіївка, Заячі Сосни, Липів Ріг, Нефар, Мигалівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернігів 20.36
Количівка 20.47 5 хв  20.52 11 хв 
Анисів 20.55 1 хв  20.56 19 хв 
Бакланове 21.01 1 хв  21.02 25 хв 
Муравійка 21.09 1 хв  21.10 33 хв 
Хуторянка 21.14 1 хв  21.15 38 хв 
Ім. Бориса Олійника 21.20 1 хв  21.21 44 хв 
144 Км 21.23 1 хв  21.24 47 хв 
Вересоч 21.30 1 хв  21.31 54 хв 
Дрімайлівка 21.38 1 хв  21.39 1 г  2 хв 
Вертіївка 21.47 4 хв  21.51 1 г  11 хв 
Заячі Сосни 21.56 1 хв  21.57 1 г  20 хв 
Липів Ріг 22.00 1 хв  22.01 1 г  24 хв 
Нефар 22.04 1 хв  22.05 1 г  28 хв 
Мигалівка 22.08 1 хв  22.09 1 г  32 хв 
Ніжин 22.15 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6310 Чернігів — Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції