У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6310 Хотислав — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6310 сполученням Хотислав - Ковель відправляється зі станції Хотислав о 05.07 і прибуває на станцію Ковель о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Заболоття, Краска, Людка, Кримне, Чевель, Вижва, Борзова, Мизове, Журавлини, Гредьки, Мощена, Вербка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хотислав 05.07
Заболоття 05.22 26 хв  05.48 15 хв 
Краска 05.58 1 хв  05.59 51 хв 
Людка 06.04 1 хв  06.05 57 хв 
Кримне 06.13 1 хв  06.14 1 г  6 хв 
Чевель 06.21 1 хв  06.22 1 г  14 хв 
Вижва 06.31 1 хв  06.32 1 г  24 хв 
Борзова 06.38 1 хв  06.39 1 г  31 хв 
Мизове 06.48 1 хв  06.49 1 г  41 хв 
Журавлини 06.54 1 хв  06.55 1 г  47 хв 
Гредьки 07.00 1 хв  07.01 1 г  53 хв 
Мощена 07.08 4 хв  07.12 2 г  1 хв 
Вербка 07.23 1 хв  07.24 2 г  16 хв 
Ковель 07.30 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6310 Хотислав — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930