У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6310 Хотислав — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6310 сполученням Хотислав - Ковель відправляється зі станції Хотислав о 05.07 і прибуває на станцію Ковель о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Заболоття, Краска, Людка, Кримне, Чевель, Вижва, Борзова, Мизове, Журавлини, Гредьки, Мощена, Вербка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хотислав 05.07
Заболоття 05.22 26 хв  05.48 15 хв 
Краска 05.58 1 хв  05.59 51 хв 
Людка 06.04 1 хв  06.05 57 хв 
Кримне 06.13 1 хв  06.14 1 г  6 хв 
Чевель 06.21 1 хв  06.22 1 г  14 хв 
Вижва 06.31 1 хв  06.32 1 г  24 хв 
Борзова 06.38 1 хв  06.39 1 г  31 хв 
Мизове 06.48 1 хв  06.49 1 г  41 хв 
Журавлини 06.54 1 хв  06.55 1 г  47 хв 
Гредьки 07.00 1 хв  07.01 1 г  53 хв 
Мощена 07.08 4 хв  07.12 2 г  1 хв 
Вербка 07.23 1 хв  07.24 2 г  16 хв 
Ковель 07.30 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6310 Хотислав — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930