У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6310 Хотислав — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6310 сполученням Хотислав - Ковель відправляється зі станції Хотислав о 04.07 і прибуває на станцію Ковель о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Заболоття, Краска, Людка, Кримне, Чевель, Вижва, Борзова, Мизове, Журавлини, Гредьки, Мощена, Вербка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хотислав 04.07
Заболоття 04.22 26 хв  04.48 15 хв 
Краска 05.57 1 хв  05.58 1 г  50 хв 
Людка 06.05 2 хв  06.07 1 г  58 хв 
Кримне 06.15 1 хв  06.16 2 г  8 хв 
Чевель 06.23 1 хв  06.24 2 г  16 хв 
Вижва 06.34 1 хв  06.35 2 г  27 хв 
Борзова 06.41 1 хв  06.42 2 г  34 хв 
Мизове 06.51 1 хв  06.52 2 г  44 хв 
Журавлини 06.57 1 хв  06.58 2 г  50 хв 
Гредьки 07.03 1 хв  07.04 2 г  56 хв 
Мощена 07.11 1 хв  07.12 3 г  4 хв 
Вербка 07.23 1 хв  07.24 3 г  16 хв 
Ковель 07.30 3 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6310 Хотислав — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції