У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6310 Хотислав — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6310 сполученням Хотислав - Ковель відправляється зі станції Хотислав о 05.07 і прибуває на станцію Ковель о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Заболоття, Краска, Людка, Кримне, Чевель, Вижва, Борзова, Мизове, Журавлини, Гредьки, Мощена, Вербка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хотислав 05.07
Заболоття 05.22 26 хв  05.48 15 хв 
Краска 05.57 1 хв  05.58 50 хв 
Людка 06.04 1 хв  06.05 57 хв 
Кримне 06.12 1 хв  06.13 1 г  5 хв 
Чевель 06.20 1 хв  06.21 1 г  13 хв 
Вижва 06.31 1 хв  06.32 1 г  24 хв 
Борзова 06.38 1 хв  06.39 1 г  31 хв 
Мизове 06.48 1 хв  06.49 1 г  41 хв 
Журавлини 06.54 1 хв  06.55 1 г  47 хв 
Гредьки 07.00 1 хв  07.01 1 г  53 хв 
Мощена 07.08 4 хв  07.12 2 г  1 хв 
Вербка 07.23 1 хв  07.24 2 г  16 хв 
Ковель 07.30 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6310 Хотислав — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30