У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6310 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6310 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.43 і прибуває на станцію Білгород-Дністровський о 20.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Поїзна, Одеса-Західна, Сухий Лиман, Ксенієве, Пост 22 Км, Аккаржа, Барабой, Путійська, Нагірна, Лиманська, Дружба, Бугаз, Шабо.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.43
Одеса-Мала 17.47 2 хв  17.49 4 хв 
Одеса-Поїзна 17.52 2 хв  17.54 9 хв 
Одеса-Застава-1 17.59 1 хв  18.00 16 хв 
Одеса-Західна 18.09 1 хв  18.10 26 хв 
9 Км 18.15 1 хв  18.16 32 хв 
Сухий Лиман 18.20 1 хв  18.21 37 хв 
13 Км 18.25 1 хв  18.26 42 хв 
Ксенієве 18.30 1 хв  18.31 47 хв 
Ім. І. А. Ємця 18.36 1 хв  18.37 53 хв 
Пост 22 Км 18.40 1 хв  18.41 57 хв 
Пост 25 Км 18.44 2 хв  18.46 1 г  1 хв 
Аккаржа 18.51 1 хв  18.52 1 г  8 хв 
Зоря 18.58 1 хв  18.59 1 г  15 хв 
Барабой 19.03 2 хв  19.05 1 г  20 хв 
41 Км 19.09 1 хв  19.10 1 г  26 хв 
Путійська 19.15 1 хв  19.16 1 г  32 хв 
Студентська 19.19 1 хв  19.20 1 г  36 хв 
Нагірна 19.23 1 хв  19.24 1 г  40 хв 
Кароліно-Бугаз 19.29 1 хв  19.30 1 г  46 хв 
Лиманська 19.33 1 хв  19.34 1 г  50 хв 
Морська 19.37 1 хв  19.38 1 г  54 хв 
Дружба 19.41 1 хв  19.42 1 г  58 хв 
Сонячна 19.44 1 хв  19.45 2 г  1 хв 
Бугаз 19.50 1 хв  19.51 2 г  7 хв 
Прибережне 19.56 1 хв  19.57 2 г  13 хв 
Шабо 20.05 5 хв  20.10 2 г  22 хв 
Тіра 20.13 1 хв  20.14 2 г  30 хв 
Білгород-Дністровський 20.22 2 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6310 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031