У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6311 Ковель — Заболоття Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6311 сполученням Ковель - Заболоття відправляється зі станції Ковель о 09.15 і прибуває на станцію Заболоття о 10.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вербка, Мощена, Гредьки, Журавлини, Мизове, Борзова, Вижва, Чевель, Кримне, Людка, Краска.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 09.15
Вербка 09.21 1 хв  09.22 6 хв 
Мощена 09.32 1 хв  09.33 17 хв 
Гредьки 09.39 1 хв  09.40 24 хв 
Журавлини 09.45 1 хв  09.46 30 хв 
Мизове 09.51 1 хв  09.52 36 хв 
Борзова 10.00 1 хв  10.01 45 хв 
Вижва 10.06 1 хв  10.07 51 хв 
Чевель 10.15 1 хв  10.16 1 г 
Кримне 10.23 1 хв  10.24 1 г  8 хв 
Людка 10.31 1 хв  10.32 1 г  16 хв 
Краска 10.38 1 хв  10.39 1 г  23 хв 
Заболоття 10.48 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6311 Ковель — Заболоття можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031