У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6311 Ковель — Заболоття Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6311 сполученням Ковель - Заболоття відправляється зі станції Ковель о 09.06 і прибуває на станцію Заболоття о 10.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вербка, Мощена, Гредьки, Журавлини, Мизове, Борзова, Вижва, Чевель, Кримне, Людка, Краска.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 09.06
Вербка 09.12 1 хв  09.13 6 хв 
Мощена 09.23 1 хв  09.24 17 хв 
Гредьки 09.30 1 хв  09.31 24 хв 
Журавлини 09.36 1 хв  09.37 30 хв 
Мизове 09.42 1 хв  09.43 36 хв 
Борзова 09.51 1 хв  09.52 45 хв 
Вижва 09.57 1 хв  09.58 51 хв 
Чевель 10.06 1 хв  10.07 1 г 
Кримне 10.14 1 хв  10.15 1 г  8 хв 
Людка 10.22 1 хв  10.23 1 г  16 хв 
Краска 10.29 1 хв  10.30 1 г  23 хв 
Заболоття 10.38 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6311 Ковель — Заболоття можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031