У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6311 Козятин-1 — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6311 сполученням Козятин-1 - Вінниця відправляється зі станції Козятин-1 о 19.39 і прибуває на станцію Вінниця о 20.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кордишівка, Миколаївка, Голендри, Гулівці, Воршиця, Калинівка-1, Сосонка, Вінниця-Вантажна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 19.39
Кордишівка 19.52 1 хв  19.53 13 хв 
Миколаївка 19.57 1 хв  19.58 18 хв 
Голендри 20.03 1 хв  20.04 24 хв 
Гулівці 20.14 1 хв  20.15 35 хв 
Воршиця 20.18 1 хв  20.19 39 хв 
Калинівка-1 20.24 1 хв  20.25 45 хв 
Сосонка 20.34 1 хв  20.35 55 хв 
Вінниця-Вантажна 20.45 1 хв  20.46 1 г  6 хв 
Вінниця 20.52 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6311 Козятин-1 — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031