У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6311 Козятин-1 — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6311 сполученням Козятин-1 - Вінниця відправляється зі станції Козятин-1 о 19.47 і прибуває на станцію Вінниця о 20.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кордишівка, Миколаївка, Голендри, Гулівці, Воршиця, Калинівка-1, Сосонка, Вінниця-Вантажна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 19.47
Кордишівка 20.00 1 хв  20.01 13 хв 
Миколаївка 20.05 1 хв  20.06 18 хв 
Голендри 20.12 1 хв  20.13 25 хв 
Гулівці 20.22 1 хв  20.23 35 хв 
Воршиця 20.26 1 хв  20.27 39 хв 
Калинівка-1 20.32 1 хв  20.33 45 хв 
Сосонка 20.41 1 хв  20.42 54 хв 
Вінниця-Вантажна 20.51 1 хв  20.52 1 г  4 хв 
Вінниця 20.57 1 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6311 Козятин-1 — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31