У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6311 Козятин-1 — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6311 сполученням Козятин-1 - Вінниця відправляється зі станції Козятин-1 о 19.47 і прибуває на станцію Вінниця о 20.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кордишівка, Миколаївка, Голендри, Гулівці, Воршиця, Калинівка-1, Сосонка, Вінниця-Вантажна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 19.47
Кордишівка 20.00 1 хв  20.01 13 хв 
Миколаївка 20.05 1 хв  20.06 18 хв 
Голендри 20.12 1 хв  20.13 25 хв 
Гулівці 20.22 1 хв  20.23 35 хв 
Воршиця 20.26 1 хв  20.27 39 хв 
Калинівка-1 20.32 1 хв  20.33 45 хв 
Сосонка 20.41 1 хв  20.42 54 хв 
Вінниця-Вантажна 20.51 1 хв  20.52 1 г  4 хв 
Вінниця 20.57 1 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6311 Козятин-1 — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728