У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6311 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6311 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 20.54 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 23.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кордишівка, Миколаївка, Голендри, Гулівці, Воршиця, Калинівка-1, Сальницький, Сосонка, Вінниця-Вантажна, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Могилівка, Козачівка, Браїлів, Тартак.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 20.54
Кордишівка 21.08 1 хв  21.09 14 хв 
Миколаївка 21.14 1 хв  21.15 20 хв 
Голендри 21.21 1 хв  21.22 27 хв 
Гулівці 21.34 1 хв  21.35 40 хв 
Воршиця 21.38 1 хв  21.39 44 хв 
Калинівка-1 21.44 1 хв  21.45 50 хв 
Сальницький 21.50 1 хв  21.51 56 хв 
Сосонка 21.55 1 хв  21.56 1 г  1 хв 
Вінниця-Вантажна 22.10 1 хв  22.11 1 г  16 хв 
Вінниця 22.17 6 хв  22.23 1 г  23 хв 
Тюшки 22.38 1 хв  22.39 1 г  44 хв 
Яришівка 22.45 1 хв  22.46 1 г  51 хв 
Гнівань 22.55 1 хв  22.56 2 г  1 хв 
Могилівка 23.01 1 хв  23.02 2 г  7 хв 
Козачівка 23.12 1 хв  23.13 2 г  18 хв 
Браїлів 23.16 1 хв  23.17 2 г  22 хв 
Тартак 23.21 1 хв  23.22 2 г  27 хв 
Жмеринка-Пас. 23.32 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6311 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції